Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

UniCredit Leasing laieneb Eestisse

Mariliis Pinn 09. jaanuar 2008, 00:00

"UniCreditil pangakontorid Eestis juba on, kuid liisingettevõte tegutses Baltimaades seni veel ainult Lätis. Nüüd on plaanis ka Leedus ja Eestis kontorid avada," selgitas Parind.

"Üleeuroopalise ettevõtte jaoks on oluline olla igas riigis," selgitas ta.

UniCredit Leasing tegutseb 16 Euroopa riigis, olles suurima bilansimahuga

Euroopa liisingupakkuja. "Me ei pea Eesti turgu lihtsaks," ütles Parindi. Tema sõnul ei plaani nad kindlasti kohe turuliidri kohale pretendeerida, kuid seatud eesmärke ei soovi ta avaldada.

"Liising on lihtne toode, millega finantseeritavate asjade nimekiri on piiratud ja jalgratast me leiutada ei kavatse," selgitas ta. Küll aga ei plaanita jõuga sõiduautode liisinguturule murda. "Plaanime rohkem finantseerida tööstuslike mehhanismide ja tõsteseadmete ostmist. Kuid kindlasti finantseerime ka sõiduautode ostmist, sest ükski liisingfirma ei saaks sõiduautode ostu mitte finantseerida," lisas ta.

"Peame kõiki Eestis tegutsevaid liisingfirmasid oma konkurentideks. Autode liisinguturg on täis, aga seadmete liisinguturul on veel ühele ettevõttele ruumi," hindas Parind konkurentsisituatsiooni.

Praegu sisustab Parind UniCredit Leasingu Eesti filiaalile Rotermanni kvartalis kontorit ja värbab meeskonda. "Kontori loodame klientidele avada veebruarikuus. Suurim väljakutse on meeskonna kokkupanek, aga MPS Eestile, kes värbamisega tegeleb, on töökuulutuste põhjal palju positiivset tagasisidet tulnud," oli Parind optimistlik.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:16
Otsi:

Ava täpsem otsing