Neljapäev 23. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Flebu Eesti ehitab Rae valda ventilaatoritehase

Liis Kängsepp 10. september 2008, 00:00

Flebu Eesti tegevjuhi Meelis Saarmanni sõnul on firma arengu ja kasvu tõsine pidur sobiva tootmishoone ja tehnoloogiate puudumine. "Koht, kus praegu töötame, on rendipind ja järgmise aasta lõpuks peaks meie uus tehas valmis saama," sõnas Flebu Eesti juht Meelis Saarmann. "Tootma hakkame samu asju, mida tänaseni teinud oleme - tööstus- ja mereventilaatoreid, mis lähevad põhiliselt tankeritele."

Pea kogu Flebu toodang läheb Eestist välja, siinsele turule on ettevõte tootnud vähe.

"Ma arvan, et see otsus on õige: koht sobib omanikule, senine koostöö on laabunud väga hästi, Eesti tasemega ollakse rahul," sõnas Saarmann.

Kokku hakkab uues tehases tööle 80 inimest, tehase potentsiaal võimaldaks töökohti kuni 100-le. Praegu töötab ettevõttes 60 inimest.

Tootmishoone ehitamise lepingu sõlmis Flebu Eesti möödunud nädalal Celanderiga. "Ei kuku siin midagi tänapäeval ehitajatele sülle," tõdes OÜ Celander Ehitus juht Priit Tamm. Lepingu saamine oli tema sõnul töö- ja ajamahukas, võttes aega 3-6 kuud. "Teeb küll meele rõõmsaks, sest tulevik pole üldse roosades värvides, eriti ehitajatele," sõnas Tamm.

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 17:43
Otsi:

Ava täpsem otsing