Mosaiik

ÄP 03. märts 2009, 00:00

The Body Shopi 2009. aasta esimeseks uudiseks on Wild Cherry lummavalt ahvatlev vanni- ja kehatoodete sari. Wild Cherry sarja tooted lõhnavad mahlakate, äsjakorjatud kirsside järele ja sisaldavad ehtsat naturaalset kirsiõli. Seda, nahka pehmendavat ja niisutavat õli pigistatakse kirsikividest. Kirsid on korjatud Itaaliast, Verona lähedal asuvatelt mägedelt, kus paiknevad kohalike perede kirsiaiad.

Tooted on säilitusainevabad ning ka toodete pakendid keskkonnasõbralikud: need on valmistatud kasutatud joogipudelite ümbertöötlemisel saadud PCR-plastist (Post Consumer Recycle). Tooted ise sisaldavad mitmeid ausa kaubanduse leppe raames toodetud tooraineid, näiteks orgaanilist mett Sambiast ja Colombias säästliku metsamajanduse toodanguna saadavat palmiõli.

Dermoshop ja Eesti Südameliit korraldavad märtsis-aprillis kampaania, kus ärgitab naisi pöörama õigel ajal tähelepanu oma tervisele ja hoolitsema enda eest õigel ajal. Dermoshop osaleb tähtsas kampaanias kinkekomplektiga, mis sisaldab kahte uudistoodet: Pohla Kehavõid ja Pohla Dušivahtu. Iga müüdud kinkekomplektilt annetab Dermoshop 10 krooni Eesti Südameliidu tegevuse toetuseks. Tutvu kampaaniaga www.dermoshop.ee.

Miks peaks fotoka-, arvuti-, reisi- või töökott olema musta värvi, suvalisest materjalist ja igavalt näotu? Crumpler on au sisse tõstnud kotid, millega oma asendamatuid arvuteid ja fotokaid kaasas kanname. Crumpleri uues valikus on originaalsest 1000D Chicken Text Supreme™ materjalist kvaliteetsed, mugavad ja stiilse disainiga värvilised kotid, mis kannavad isikupärast nime - näiteks Italian Connection, The Pony Box, Turkish Shower, Dentist's Wife, Jimmy Bo ja The Boomer. Kottidega saab tutvust sobitada brändipoes või veebikodus crumpler.nordic-digital.ee.

10. toimumiskorda tähistav moeüritus FIBIT tutvustab tänavusi kevadsuviseid moetrende 6.-8. märtsini

Tallinnas Viru keskuse aatriumis. FIBITi kõrghetkeks on 2008. aasta parima moekunstniku auhinna Kuldnõel üleandmine.

Juubeli-FIBITi moepäevadeks seatakse Viru keskuse aatriumisse üles moelava, kus toimuvad neljas stiilis kevadsuve moetrende tutvustavad etendused. Külastajatega jagavad oma kujutelmi hooajamoest stilistid Britt Samoson, Ketlin Bachmann-Põldroos ja Katrin Kuldma. Stilistid rõhutasid, et näha saab palju värskust, värve ja nende põnevat kombineerimist. Samuti ammutatakse sel hooajal palju ideid 80ndatest, minimalistlikkusest ja geomeetrilistest vormidest. Kõik kolm moestilisti on ühisel meelel, et must tuleks kevadel taas kapinurka jätta ning nautida võimalust kanda heledaid ja värviküllaseid rõivaid.

FIBIT on Viru keskuse moeürituste sari, mis tutvustab igal kevadel ja sügisel algava hooaja moetrende ning eesti- ja välismaiste tippdisainerite moeloomingut.

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 10:54
Otsi:

Ava täpsem otsing