Esmaspäev 27. veebruar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Armin Karu mantlipärija avab kevadel Rumeenias kasiino

Väinu Rozental 22. aprill 2009, 00:00

Puustusmaa kinnitas, et tahab kindlustada uue kasiino korraliku käivitumise. Bukarestis avatakse kasiino kevadel. Praegu töötab Olympic Entertainment Groupi (OEG) Rumeenia tütarfirmas 166 inimest. "Uue kasiino käivitamisega see arv kindlasti suureneb," märkis Puustusmaa. Kasiino maksumus avalikustatakse pärast lõpuanalüüsi vastavalt börsiettevõtte tavadele, lisas ta.

Puustusmaa võeti eelmise aasta alguses ehk pärast "Mantlipärija" saate võitmist miljonikroonise aastapalgaga tööle Olympic Entertainment Groupi projektidirektorina. "Tööleping projektidirektorina muudeti aga juba pärast esimest nelja kuud tähtajatuks, kuna OEG juhatus oli tema tööga igati rahul," teatas kasiinofirma turundusdirektor Katre Kaarenperk-Vanatoa.

Sverre Puustusmaa möönis, et kuna OEG on selle aasta algusest kärpinud kõikide töötajate palku, siis see otsus kehtib ka tema suhtes.

Puustusmaa sõnul oli pärast saadet tema võimaliku töökohana arutluse all kolm maad - Slovakkia, Valgevene ja Rumeenia. "Kuna OEG juhtkonnal oli "Mantlipärija" saate järel piisavalt hea ülevaade minu tugevustest ja nõrkustest, pakutigi mulle kohe minu jaoks kõige sobivamat töökohta," sõnas ta.

Puustusmaa sõnul oli Rumeenia projekt tema jaoks kõige väljakutsuvam ja esimeseks ülesandeks väga hea, kuna pidi alustama algusest ja läbida tuli kõik käivitamise etapid uues riigis. "Olen enda hinnangul hea kohanemisvõimega ega karda näiteks Rumeenia keerukat ärikultuuri," märkis ta.

Puustusmaa hinnangul on ta saanud Rumeenias telesaate kogemust edukalt rakendada. ""Mantlipärija" saade oli minu jaoks suurepärane test töötada 24/7 pideva pinge all ja seda 33 päeva järjest," rääkis ta.

Enne telesaates osalemist juhtis ta enda tooteesitlusettevõtet OÜ Deguster.

ļæ½ripļæ½ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:03
Otsi:

Ava täpsem otsing