Teisipäev 17. jaanuar 2017

AS ÄRIPÄEV
Pärnu mnt 105, 19094 Tallinn
Telefon: (372) 667 0111
E-post: online@aripaev.ee

Nõukogu tagandas Hirvoja üksmeelselt

Kaisa Gabral 06. mai 2014, 12:25

Verivärske EASi nõukogu liikme Maris Lauri sõnul tuli juhatuse liikme Martin Hirvoja tagandamise otsus nõukogus koosolekul suhteliselt üksmeelselt.

„Kindlasti Ahti Kuningas kommenteerib ise seda, aga suhteliselt üksmeelne oli see otsus. Oleks parem, kui te sel teemal temaga suhtleksite,“ vastas Maris Lauri küsimusele, kui üksmeelselt langetas nõukogu Martin Hirvoja tagandamise otsuse.

Seda, kas koosolekul langetati veel olulisi otsuseid EASi kohta, Lauri täpsemalt ei kommenteerinud. „Me kaalusime rohkem neid asju, mis on plaanis ja mis tulevikus tuleb,“ märkis Lauri.

Esimene nõukogu koosolek möödus Lauri hinnangul kenasti. „Mulle tundus, et kõik inimesed kõlasid kenasti kokku,“ lausus Lauri, kes on ühtlasi ka peaminister Taavi Rõivase majandusnõunik. “EASi ümber on erinevaid probleeme ja on hea alustada suhteliselt puhtalt lehelt. See ei tähenda ilmtingimata seda, et vanade asjadega oleks kõik halvasti olnud, kuid see on juhtimisteooria põhine lähenemine. Vahetevahel, kui probleemid on liiga suured, tuleb hakata puhtalt lehelt,“ rääkis Lauri.

„Tegevjuhi leidmiseks korraldatakse konkurss ja sellekohane teade on ka juba väljas. Kõik on seaduspärane,“ lausus Lauri.

Uus EASi nõukogu esimees on Ahti Kuningas, kes on ainuke nõukogu liige eelmisest koosseisust.

 

�rip�ev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
07. May 2014, 14:51
Otsi:

Ava täpsem otsing