Mida teha nädalavahetusel?

17. juuli 2014, 13:26

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

18. juulil ilmuv Puhkepäev toob välja huvitavamad sündmused teatrites, kontserdi- ja näitusesaalides ning kinos.

TEATER

A.H. Tammsaare Muuseumis Vargamäel
18.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
19.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
20.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
23.07 kl 19 “Vargamäe unistaja”
24.07 kl 14 “Vargamäe unistaja”
Vetepere küla, Albu vald
Alle-Saija Teatritalus
19.07 kl 19 “Asenaine”
Põlvamaa, Kanepi vald

Emajõe Suveteater
19.07 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
19.07 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
20.07 kl 15 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
24.07 kl 18 “Üle linna Vinski” Tartu Laulupeomuuseumi sisehoovis (Jaama 14)
Jaama 14, Tartu

Endla Teater
18.07 kl 19 “Woyzeck”
19.07 kl 19 “Testosteroon”
20.07 kl 19 “Viimane kauboi”
23.07 kl 16 “Põrrr...!!!”
24.07 kl 19 “Dussaert’i kaasus”
24.07 kl 19 “Eesti mees ja tema poeg”
Keskväljak 1, Pärnu

Jõelähtme Golfikeskuses
18.07 kl 19.30 “Neljakesi paaris”
23.07 kl 20.30 “Neljakesi paaris”
24.07 kl 20.30 “Neljakesi paaris”
Ristikangru tee, Manniva küla, Jõelähtme vald

Kalevipoja sUVETEATER
19.07 kl 19 “Lambasööjad”
20.07 kl 19 “Lambasööjad”
23.07 kl 19 “Lambasööjad”
24.07 kl 19 “Lambasööjad”
Kääpa küla, Saare vald, Jõgevamaa

Karepa Sagritsa muuseumis
24.07 kl 19 “Karistai ja Lorelei”
Karepa küla, Vihula vald

Kell Kümme
18.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
20.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
21.07 kl 19.30 “Hamlet” Rakvere linnuses
22.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
23.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel
24.07 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis
24.07 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

Kukruse polaarmõisas
18.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
19.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
20.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
23.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
24.07 kl 19 “Vassa Zeleznova”
Kukruse küla 20, Kohtla vald

Luke Mõisas
18.07 kl 20 “Segajad”
19.07 kl 20 “Segajad”
20.07 kl 20 “Segajad”
Luke, Nõo vald, Tartumaa

Miksteater
19.07 kl 14 “Saabastega kass” esietendus Põlva Talurahvamuuseumis
20.07 kl 14 “Saabastega kass” Põlva Talurahvamuuseumis
Nõmme tee 50-17, Tallinn

Monoteater
18.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Tartu Laululaval
19.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Rapla Lauluväljakul
20.07 kl 20 “Liblikad siseorganites ehk armastus, mis päästab maailma” Pärnu Vallikäärus

Nava talus
18.07 kl 18 “Hea Inimene”
19.07 kl 16 “Hea Inimene”
20.07 kl 17 “Hea Inimene”
Lilli küla, Karksi vald

PolygonTeater
18.07 kl 19 “Meeletu” Noblessneri Jahtklubis
19.07 kl 19 “Meeletu” Noblessneri Jahtklubis
Rävala 8 pk 49, korpus C, Tallinn

R.A.A.A.M
18.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
Tapa Raudteejaamas
19.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
Tapa Raudteejaamas
20.07 kl 15 “Titanicu orkester”
Tapa Raudteejaamas
22.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
Tapa Raudteejaamas
22.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
23.07 kl 19.30 “Titanicu orkester”
Tapa Raudteejaamas
23.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
24.07 kl 19.30 “Imede aasta” Jäneda Pullitallis
Süda 8-7a, Tallinn

Tallinna Kammerteater
19.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi suvelaval
22.07 kl 20 “Egon ja Indrek” Pärnu Kentuki suvelaval
24.07 kl 20 “Sinised kilesussid jalas” Tartu Hansahoovi suvelaval
Vabriku 12, Tallinn
Tallinna Teletornis
19.07 kl 15 “Dara-bara”
20.07 kl 15 “Dara-bara”
20.07 kl 18 “Dara-bara”
Kloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tõstamaa suveteater
18.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
19.07 kl 16 “Vanameestesuvi”
20.07 kl 19 “Vanameestesuvi”
Varbla mnt. 3, Tõstamaa vald

Vana Baskini Teater
18.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Padise Kaljulaval (Kallaste turismitalus) 
21.07 kl 20 “Nädal aega kolmekesi” Viimsi Rannarahva muuseumi õuel  
23.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
24.07 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Lohusalu sadamas
Tartu mnt.55/59, Tallinn

KINO

CINAMON
“Eyjafjallajökull”
kl 13.15, 17.45, 20.15
“22 Jump Street”
kl 22.30 (v.a N); N kl 17.15
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 17.15 (v.a N)
“Segapere”
15.00 (v.a N), 19.30 (v.a N); N kl 17.35, 20.00
“Meistekokk”
kl 15.30, 22.10
“Süü on tähtedel”
kl 14.45
“Ninasarvik Otto”
eesti keeles: kl 11.15, 13.30
“Üks kohtumine”
kl 15.45, 18.30
“Kuidas taltsutada Lohet 2”
eesti keeles: kl 12.00, 12.45 (v.a N), 14.15 (v.a N), 17.30 (v.a N); N kl 11.00, 13.00
“Paras pähkel”
eesti keeles: kl 11.00 (v.a N)
“Veritasu”
kl 21.00
“Bamse ja röövlite linn”
kl 11.45
“Transformerid: Väljasuremine”
kl 11.30
“Ahvide planeedi koidik”
kl 16.30 (v.a N), 19.15, 21.45 (v.a N);
N kl 15.00, 22.20
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 19.45, 22.00 (v.a N); N kl 22.30
“Khumba”
N kl 14.15
“Step up 5”
N kl 16.30
“Herakles”
N kl 22:00
Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza
“Ahvide planeedi koidik”
kl 12.10 (v.a. N), 13.45, 16.30, 17.55 (v.a. N), 19.10, 20.45 (v.a. N), 22.00; N kl 12.15
“Patupuhastus: Anarhia”
kl 13.55, 16.15, 20.15 (v.a. N), 22.30;
L, P kl 18.10; R, E, K kl 18.15; N kl 20.00;
R kl 21.10; E, T, K kl 21.20
“22 Jump Street”
kl 13.15, 19.15, 21.40
“Armastuse lõuahaak”
kl 17.40, 21.00
“Eyjafjallajökull”
kl 11.50 (v.a. N), 22.05; N kl 12.20
“Homse piiril” 3D
kl 15.15, 19.45
“Kuidas taltsutada lohet 2”
kl 12.00 (v.a. N); N kl 14.40
3D eesti keeles: kl 11.15, 13.30, 14.20 (v.a. N), 15.45, 16.45 (v.a. N), 19.00;
3D vene keeles: kl 11.30, 13.10, 15.30, 18.00 (v.a. N)
“Meisterkokk”
kl 21.30 (v.a. L, P)
“Miljon moodust Läänes kärvata”
kl 22.10
“Neetud naabrid”
kl 16.40
“Pahatar” 2D
kl 14.50 (v.a. L, P, N); L, P, N kl 15.00;
3D vene keeles: kl 16.30
“Paras pähkel”
eesti keeles: kl 12.30 (v.a. N); N kl 11.50
vene keeles: kl 11.20 (v.a. N)
“Segapere”
kl 11.30, 18.30; T kl 18.15
“Süü on tähtedel”
kl 14.00, 18.50
“Transformerid: Väljasuremine”
2D: kl 11.55
3D: kl 15.40, 17.00 (v.a. L, P, N), 18.45, 21.15;
L, P kl 14.15, 17.20; N kl 17.10
“Üks kohtumine”
kl 20.20 (v.a. L, P, N); N kl 20.30;
L, P kl 21.30
“Võlumaja”
2D eesti keeles: kl 11.10 (v.a. K, N); N kl 11.20;
3D vene keeles: kl 14.30
“Welcome to New York”
kl 22.15 (v.a. L, P)
“Monty Python Live”
P kl 21.00
André Rieu 10. Maastrichti juubelikontsert”
L kl 21.00
“Herakles” 3D 
N kl 18.15, 20.45
“Keelatud tants 5” 3D 
N kl 18.00, 21.45
“Khumba”
2D eesti keeles: N kl 12.30;
3D eesti keeles: N kl 17.00
2D vene keeles: N kl 11.10
3D vene keeles: N kl 18.00
Hobujaama, 5, Tallinn

Ekraan
“Ahvide planeedi koidik”
kl 15.00 (v.a. L, P, N), 18.45 (v.a. L, P, N), 21.30 (v.a. L, P, N); P kl 12.45; N kl 14.30, 19.15, 21.15; L kl 15.45; L, P kl 18.15
“Patupuhastus: Anarhia”
L, P kl 18.45; E, T, N kl 22.00; R kl 22.20;
K kl 22.30
“Armastuse lõuahaak”
T kl 20.00
“Eyjafjallajökull”
N kl 17.15; E kl 20.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
2D eesti keeles: kl 12.00 (v.a. L, P, N), 17.45 (v.a. L, P, N); L, P kl 11.30; N kl 12.15;
3D eesti keeles: kl 14.15 (v.a. L, P, N), 16.30 (v.a. L, P, N); L, P kl 13.45, 16.00; N kl 14.00
“Segapere”
R, K kl 20.00
“Transformerid: Väljasuremine”
kl 11.45 (v.a. L, P, N); L kl  12:30; P kl 15:30
“Monty Python Live”
P kl 21.00
“André Rieu 10. Maastrichti juubelikontsert”
L kl 21.00
“Herakles” 3D 
N kl 18.45
“Keelatud tants 5” 3D
N kl 16.15
“Khumba”
eesti keeles: N kl 12.00
Riia 14, Tartu

Kino Artis
“Geograaf jõi gloobuse maha”
R kl 17.45; K kl 21.45
“Kurb Jasmine”
R kl 21.45; N kl 17.45
“Bettie läheb ära”
L kl 21.45
“Rasputin”
L kl 17.45; N kl 21.45
“Gigolo maski all”
P kl 17.45
“Lilledepäev”
P kl 21.45
“The Broken Circle Breakdown”
E kl 21.45
“Tuhat korda head ööd”
E kl 17.45
“Kohutav ilu”
T kl 21.45
“Meisterkokk”
T kl 11.00
“Yves Saint Laurent”
T kl 17.45
“Eyjafjallajökull”
K kl 11.30
“Grand Budapest Hotell”
K kl 17.45
“Üks kohtumine”
N kl 11.00
Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino
“Ahvide planeedi koidik”
R–N kl 13.30, 16.20, 19.20, 21.00 (va N), 22.20
“Patupuhastus: Anarhia”
R–N kl 13.45, 16.20, 20.00 (va N), 22.30
“Eyjafjallajökull”
R–K kl 12.00, 19.30; N kl 11.30, 19.30
“Segapere”
R–K kl 14.40, 17.20, 21.15;
N kl 14.40, 17.20, 22.00
“Kuidas taltsutada lohet 2”
3D eesti keeles: R–K kl 11.45, 14.10, 16.30, 18.45; N kl 11.20, 13.45, 16.15;
2D eesti keeles: R–N kl 11.00 ;
3D vene keeles: R–K kl 12.15, 14.10; N kl 11.45;
inglise keeles: R–N kl 18.45
“Üks kohtumine”
R–N kl 16.30
“Transformerid: Väljasuremine” 3D
R–K kl 18.30; N kl 18.30, 21.10
“Armastuse lõuahaak”
R–K kl 11.30, 17.15; N kl 17.15, 21.45
“22 Jump Street”
R–N kl 14.45, 22.00
“Süü on tähtedel”
R–N kl 12.00
“Keelatud tants” 3D
N kl 19.00
“Herakles” 3D
N kl 20.00
“Khumba” 3D
eesti keeles: N kl 12.30;
vene keeles: N kl 14.15
Estonia pst 9, Tallinn 

KONTSERT

Alatskivi loss
19.07 kl 14 “Isa tuli koju” Lauri Saatpalu ansambel: Lauri Saatpalu - vokaal, Raivo Tafenau- saksofonid, akordion,
Paul Daniel - kitarr, Marti Tärn - bass, Tanel Ruben - löökpillid
Alatskivi vald, Tartumaa

Ammende Villa
20.07 kl 16 “Pärnu Muusikafestival esitleb: Lastekontsert” Luisa Värk, Tambergi lastelaulud kammeransambli saatel, Pärnu Muusikafestivali esinejate lapsed
21.07 kl 20 RAJU kontserttuur RUJA muusika ja muusikutega
22.07 kl 20 “Väike suvemuusikal” Nele-Liis Vaiksoo ja Lauri Liiv, klaveril maestro Olav Ehala
23.07 kl 20 Tõnis Mägi    
Mere pst. 7, Pärnu

Endla Jazzklubi
18.07 kl 21.30 Aldo Meristo & Alan Matheson Kvartett (EST-CAN-FIN)
Keskväljak 1, Pärnu

Kabli rand
19.07 kl 22 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Karl-Erik Taukar”
Häädemeeste vald

Kasepää laululava
18.07 kl 20 “Peipsi Romantika” 
Tantsurühm Nii ja Naa, Traffic, Ivo Linna ja Anti Kammiste
19.07 kl 20 “Peipsi Romantika”
Segarühm Kaaratsim, Hanna-Liina Võsa koos Marek Taltsi ja Danel Aljoga, Vallatud Vestid ehk Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna (uue kavaga) 
Tiheda küla, Kasepää vald, Jõgevamaa

KASSARI KIIGEPLATS     
18.07 kl 17 “Hiiu Folk 2014” Chalice , Kokkukukkumine, Jäääär, Kaunimate Aastate Vennaskond, Jaan Tätte ja Udupasun
Kassari, Hiiumaa     

Kosmonautika Puhkekeskus
23.07 kl 20 “Kabli Päikeseloojangu Festival: Svjata Vatra”
Penu küla, Häädemeeste vald

Kukruse mõis
20.07 kl 16 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)
Kukruse küla 20, Kohtla vald, Ida-Virumaa

Kuressaare kultuurivara saal
23.07 kl 18 “Saaremaa ooperipäevad” “Mustlaslaulud” Annely Peebo (metsosopran, Viin), Christian Koch (klaver, Viin)
Tallinna 6, Kuressaare, Saaremaa

Kuressaare lossi ooperimaja 
21.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” “Jevgeni Onegin” Teater Vanemuine
23.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Verdi “Don Carlos” Ukraina rahvusooper
24.07 kl 20 “Saaremaa ooperipäevad” Lõssenko “Natalka Poltaavast”
Ukraina rahvusooper
Lossihoov 1, Kuressaare , Saaremaa

Kõltsu mõis
22.07 kl 20 “Jäääär: Kaunite kohtade kontserdid”
Keila vald

Niguliste
22.07 kl 19 “Pühendus Mariale” Kaia Urb (sopran), Alina Sakalouskaya (mandoliin), Kadri Ploompuu (orel)
Niguliste 3, Tallinn

Philly Joe’s
19.07 kl 21.15 Aldo Meristo & Alan Matheson Kvartett (EST-CAN-FIN)
Tatari 4, Tallinn
PIRITA KLOOSTRI VAREMED
24.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani
Merivälja tee 18, Tallinn

Pärimusmuusika Ait
24.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” ÄIO (Norra/Eesti)
24.07 kl 20 “Viljandi pärimusmuusika festival” Torupilli Jussi Trio
Tasuja pst 6, Viljandi

Pärnu kontserdimaja
18.07 kl 19 Pärnu Muusikafestivali Gala
19.07 kl 19 Pärnu Muusikafestival esitleb: Järvi Akadeemia lõppkontsert
20.07 kl 20 Pärnu Muusikafestivali lõppkontsert
Aida 4, Pärnu

Raikküla mõis
18.07 kl 18 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)
Raikküla vald, Raplamaa

Rapla kirik
18.07 kl 19 “Itaalia meeleolud läbi aegade” Keelpilliorkester Camerata Nordica (Rootsi), Sinfonia Cymru keelpillikvartett (Wales, UK), Rootsi Puhkpilliansambli kvintett, Virgo Veldi (saksofon), Itaalia Rodolfo Celletti nim Belcanto Akadeemia lauljad: Amy Elizabeth Corkery (sopran, Austraalia), Angela Giovio (metsosopran, Itaalia)
22.07 kl 19 “Hugo Lepnurm 100”
Oreliduod Denis Kasparovitch ja Kristina Vilotseva (Eesti), Denis Makhankov ja
Dina Ikhina (Venemaa), kaastegev Dana Ots (viiul)
Kalda 2, Rapla

Tartu Jaani kirik
19.07 kl 20 “Tuulemuusika” Stuudio Cantores Vagantes: Reet Sukk, Taavi-Mats Utt, Andres Siitan (plokkflöödid), orelil Ene Salumäe 
Jaani 5, Tartu

Tartu Laululava
23.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani
Laulupeo pst 25, Tartu

Vihula mõis
23.07 kl 20 “Jäääär: Kaunite kohtade kontserdid”
Vihula, Vihula vald

Viljandi Jaani kirik
24.07 kl 22 “Viljandi pärimusmuusika festival” Sofia Joons, Jaak Johanson, Naised Köögis
Pikk 6, Viljandi

Viljandi Kaevumägi
24.07 kl 16 “Viljandi pärimusmuusika festival” Klapp
24.07 kl 20 “Viljandi pärimusmuusika festival” Cedrik Watson (USA)
Viljandi

Viljandi lauluväljak
20.07 kl 21 “Star FM Suvetuur 2014” Smilers, Koit Toome, Getter Jaani
Viljandi

Võru linn
18.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”
19.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”
20.07 kl 10 “XX Võru Folkloorifestival: Lugu”
Võru

Õisu mõis
19.07 kl 18 “Kontserdisari Eesti Mõisad 2014” Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel, Lilian Langsepp (ajalooline Loona mõisa harf), Jüri Kuuskemaa (haarav ajalooline taust)
Paistu kihelkond, Viljandimaa

 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum
“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08
Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”
Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii
“Pesuköök” Ulvi Haagensen, kuni 26.07
Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum
“Näitus alkomeetritest”
“Laadawärk”
“186” Näitus Tallinna-Tartu maantee
ajaloost
„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”
“Kogu elu teel”
Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatel
Püsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”
Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja
“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015
Püsinäitus:
“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”
J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum
“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11
Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”
Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum
“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09
“Raio ja maailm”, kuni 31.08
“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08
Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum
“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09
“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,
kuni 24.08
“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08
Püsinäitus: “Ajamustrid 3”
Lai 17, Tallinn

Haus galerii
“QBA” Martin Kaares, kuni 08.08
Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja
“Väelised maastikud” Kaljo Põllu,
kuni 02.08
“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,
kuni 31.10
Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii
“Sirja-Liisa Eelma”, kuni 28.07
Hobusepea 2, Tallinn

Kumu
“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11
“Merike Estna ja mina kui maal”,
kuni 02.11
“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09
“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10
Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08
Püsiväljapanek:
Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.
Eesti kunst Teise maailmasõja
lõpust taasiseseisvumiseni
Weizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam
Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahid
Vesilennuki 6, Tallinn

Niguliste muuseum
“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015
Püsiväljapanek:
“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,
“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kiriku
hõbevarad”
Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum
Püsinäitused:
“Ferdinand Veike ekspositsioon”
“Nukuteatri ajalugu Eestis”
“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”
“Maailma nukkude saal”
“Õuduste kelder”
“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”
“Tähtede Võlv”
“Nukutöökojad”
“Auruteater”
Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja
“In Graafika” festival, 24.07 – 16.08
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Nikolai 27, Pärnu

PÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS
“In Graafika” festivali näitus, 24.07 – 23.08
“Pärnu Kunstisuvi”, kuni 19.07
Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum
“Barbie’de lummuses” Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest, kuni 31.07
“Evelin Rikma autorikarude näitus”
“Beebibuum!”
“Suvi, ei mingit kahtlust!”
Fotonäitus “Mõmmiga koos”
“Sünnipäev”
Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA
“Imat Suumann”, kuni 27.07
“Tõnis Kriisa”, kuni 27.07
“Liisi Tamm”, kuni 27.07
Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum
“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09
Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukud
Lutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum
“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10
Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandid
Ülikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum
“Mees ja naine” XXI aktinäitus,
kuni 31.08
Esplanaadi 10, Pärnu

Vabaduse galerii
Ado Lill, kuni 05.08
Vabaduse väljak 6, Tallinn

Võru Linnagalerii
“Kadunud külade arheoloogia” Taavi Suisalu projekt, kuni 26.07
“Suitsupääsukesed” Eesti Ornitoloogiaühingu fotonäitus, kuni 25.07
“Avatud Ateljee kursuslaste VII aastanäitus”, kuni 25.07
Liiva 13, Võru

 

 

Äripäev http://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
21. July 2014, 07:59
Otsi:

Ava täpsem otsing