Jüri Kolk • 7. oktoober 2017
Jaga lugu:

Äripäev, kas oled lolliks läinud?

Jüri Kolk  Foto: Kirjandusmuuseum

Ei ole okei valida sotse selle pärast, et kardate EKREt, leiab sotsiaaldemokraadist kirjanik Jüri Kolk.

Kui ma ütlen, et ostke minu raamat, sest Mart Kanguri raamatut ostes saate tegelikult Kalju Kruusa, siis mõtlete te, et Kolk on lolliks läinud - ja teil on õigus. Noh, seda enam, et nii Kangur kui Kruusa Kalju on minu meelest väga head, ma ei vastandu neile.

Ja kui ma läheks kõrtsis ilusa naise juurde ja ütleks talle, osutades mingi seina ääres istuva tüübi suunas, et kuule, ära temaga maga, siis oleks see halvim külgelöömiskatse, mis üldse võimalik.

Sõnaga, tegelikult ei ole okei minna valima ja valida sotsid sellepärast, et te kardate EKREt. Ei ole okei valida Reformi, sest te kardate Keski. Olge nüüd! Te ei osta ju ööbikukeeli sellepärast, et muidu peate ostma sepiku. Valige neid, keda tahate, valige neid, kes tunduvad õiged, kel on mingi mõte, mis teile sobib. 

Võtke ennast kokku. Ja mis parata, karta võib, et meie, valijad, oleme süüdi selles, et meie poole nii lamedate trikkidega pöördutakse. Neid lamedusi kasutatakse, sest me ostame need ära.

Jah, võtke ennast kokku ja valige seda, keda tahate, mitte ärge laske ennast mingi kolliga hirmutada. On aegu, mil kollihirm on kohane, aga need konkreetsed kohalikud valimised ei ole minu arvates selline hetk. 

Allikas: FB postitus

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum