Arvutimäng õpetab Briti politseinikke kiiremini sõitma

16. oktoober 2017, 08:15
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20171016/CAR/171019748/AR/0/AR-171019748.jpg

Briti autoväljaanne Autoexpress kirjutab, et Lincolnshire politseinikud on kiire autosõidu harjutamiseks appi võtnud Playstationi mängukonsooli.

Neli Lincolnshire politsei sõidukijuhti veetsid päeva Silvestone'i ringigrajal, muutes arvutimängu Gran Turismo Sport kiire autosõidu kooliks.

Kõigepealt tegid korrakaitsjad ringi Silvestone'i ringrajal ning seejärel korrati toimunut võidusõidumängus. Kõik parandamist vajavad olukorrad nagu pidurdusmaa arvestamine, ala- või ülejuhitavuse olukorrad ja liiga suure kiirusega kurvi sisenemine tehti automängu abiga kindlaks.

Politseinikud naasid seejärel ringrajale, et näha, kas arvutimäng oli nende sõiduoskusi ka tegelikult parandanud. Tulemused tunnistasidki, et mõned korrakaitsjad parandasid nii oma ringiaega kui ka sõidusujuvust.

Asekonstaabel Shaun West ütles, et traditsioonilisi treeningmeetmeid ei asenda miski, aga sellest hoolimata otsitakse alati innovatiivseid õppimisviise.

Kõige rohkem parandas oma tulemust seadusesilm, kelle ringiaeg vähenes Playstationi koolituse abiga lausa 5,7 sekundit. Grupi peale kokku vähendasid politseinikud oma ringiaega 14 sekundi võrra.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. October 2017, 16:22

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing