Juhan Lang • 11. märts 2016
Jaga lugu:

OEG: Hilton saab peagi valmis

Olympic avab peagi uue esinduskasiino.  Foto: Raul Mee

Olympic Entertainment Groupi (OEG) rajatav uus hotelli- ja meelelahutuskompleks Tallinnas, kus hakkab tegutsema Baltimaade esimene Hiltoni hotell koos OEG uue esinduskasiinoga, valmib maikuu jooksul.

Uue hotelli peatöövõtja on Merko Ehitus Eesti. Kui paari aasta eest kirjutas Äripäev, et uus hotell maksab ligikaudu 36 miljonit eurot, siis mullu augustis sõlmisid OEG tütarettevõte Kesklinna Hotelli OÜ ja Swedbank hotelli ehituse finantseerimiseks lisaks laenulepingu laenulimiidiga 25 miljonit eurot.

Hoones hakkab tegutsema Baltikumi esimene Hiltoni hotell Hilton Tallinn Park, mille 12 korrusel on 202 tuba, neist 27 sviidid, teatas kasiinofirma börsiteate vahendusel. Hotelli konverentsikeskus võimaldab võõrustada 800 külastajat, sisaldades 10 koosolekuruumi ja linna üht suuremat ballisaali.

Hotelli- ja meelahutuskompleksis avatav OEG kontserni uus esinduskasiino laiub 1600 ruutmeetril. Hoone asub Tallinna kesklinnas Politseipargi kõrval. Hoone arhitekt on Meelis Press, sisedisainilahenduse kontseptsiooni autor dSign (Vertti Kivi) ja teostaja Allianss Arhitektid.

Vaata seoseid nende isikute ja firmadega:
Jaga lugu:
Hetkel kuum