USA kaks suurimat aktsiaindeksit S&P 500 ja Nasdaq Composite alustasid teisipäeva rekordtasemetelt, kuid langesid pärast USA presidendi Donald Trumpi kõnet New Yorgi majandusklubis.
Kõik S&P 500 sektorid alustasid teisipäeval kauplemist kõrgemalt võrreldes esmaspäevase sulgemishinnaga. Kõige suurema tõusu tegi tehnoloogiasektor, mis tõusis keskmiselt 0,5%.
Täna pidas USA president Donald Trump
kõne riigi kaubanduspoliitika kohta New Yorgi majandusklubis.
Turgude sulgemisel oli Dow Jones taandunud oma avamishinnale ehk 27691,49 punktini. Keskpäevaks rekordtasemele jõudnud S&P 500 ja Nasdaq Composite taandusid pärast Trumpi kõnet, kuid lõpetasid päeva siiski avamishinnast kõrgemal. S&P 500 ja Nasdaq Composite lisasid päeva lõpuks vastavalt 0,16% ja 0,26%, jõudes 3091,91 ja 8486,09 punktini.
Täna tegi debüüdi kaua oodatud Walt Disney voogedastusplatvorm, mis võeti soojalt vastu investorite poolt. Ettevõtte aktsia kerkis teisipäeval 1,32%
USA tuntud tele- ja raadioettevõtte CBSi aktsia langes 3,6%, pärast pettumust valmistavaid majandustulemusi.