Föderaalreservi otsuse kohaselt ei ole oodata intressimäärade tõusu enne 2023. aastat, intressid hoitakse nullilähedased.

- USA keskpanga FEDi juht Jerome Powell
- Foto: Reuters/Scanpix
FEDi poliitikakujundajad avaldasid oma esimese koroonaviirusejärgse majandusprognoosi, ennustades, et töötuse määr langeb 2020. aasta neljandas kvartalis 9,3% -le ja 2021. aasta lõpus 6,5% -le.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Balti riikide suurim ehitusmaterjale, remonditarvikuid ja kodutehnikat turustav jaekett Kesko Senukai alustab ulatuslikku laienemist kõigil oma turgudel, nii Eestis, Lätis kui Leedus, plaaniga avada kogu piirkonnas üle 30 uue kaupluse. Hetkel käib aktiivne otsing jaemüügiks sobilike ehituskruntide ja ruumide leidmiseks.