Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Daimler ja Volkswagen näevad autoturul lootuskiirt
Saksa autotootja Daimler ütles, et teise kvartali lõpus oli näha tellimuste vaikset taastumist ning nende rivaal Volkswagen prognoosib, et Hiina autoturu taastumine võtab veelgi suurema hoo üles, kirjutab Bloomberg.
Riias asuva äri- ja bürookvartali Preses Nama Kvartāls arendaja käivitab programmi üheksanda võlakirjade emissiooni. 9% intressiga võlakirjade pakkumine toimub 18.–29. maini 2026. aastal ning võlakirjad on tagatud esimese järgu hüpoteegiga Preses Nama Kvartāls varadele. Ettevõte soovib emissiooniga kaasata kuni 5 miljonit eurot.