Baltimaade reisifirma Novaturase börsiteatest selgub, et novembrikuu müügitulu on kukkunud aastases võrdluses 98% 0,2 miljoni euroni.

- Koroonaviiruse piirangute tõttu on raskustes paljud lennufirmad. Novaturas on pidanud katkestama ka lennud reisijate peamisesse sihtkohta Egiptusesse.
- Foto: CP/Scanpix
Jaanuarist novembrini ulatus kumulatiivne käive 32,4 miljoni euroni ja oli 81% madalam kui eelmisel aastal samal ajal. Novembris teenindas Novaturas 319 klienti, mis oli 97% vähem kui eelmisel aastal samal perioodil. Aasta algusest alates kuni novembri lõpuni teenindas ettevõte 47 800 turisti, mis on 83% vähem kui eelmisel aastal.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Swedbanki analüütikud alandasid reisifirma Novaturase aktsia hinnasihti, sest järgmise aasta müügi- ja kasumiprognoose alandati.
Reisifirma Novaturas esialgsetest 9 kuu tulemustest selgub, et müügitulu on kukkunud aastases võrdluses 78% 30,3 miljoni euroni.
Riias asuva ärikeskuse Preses Nama Kvartāls arendaja AS PN Project kuulutas välja oma võlakirjaprogrammi viienda emissiooni, pakkudes investoritele tagatud võlakirjadega 10% aastaintressi poolaastaste kupongimaksetega. Ärikeskuse ehitus on nüüdseks ületanud poole teekonnast ning ka vajalikust finantseeringust on pool kaasatud. Emissioonist laekuvat raha kasutatakse eelkõige olemasolevate võlakirjade refinantseerimiseks ning ehitustööde rahastamiseks.