Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Ehitusfirmad aitasid Tallinna börsi plussi
Tallinna börsi aitasid täna tõusule kohalikud ehitusfirmad, langejaid oli kodubörsil täna vaid kaks.
Balti börsiindeks kerkis täna 0,17 protsenti, 1191,4 punktini. Tallinna börs lisas 0,14 protsenti ja lõpetas päeva 1488 punktil. Börsi vedasid täna plussi kohalikud ehitusfirmad.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.