Tallinna börsil noteeritud EfTEN Capital Real Estate Fund III näitas erinevalt eelmise aasta samast ajast teises kvartalis kasumit, ka poolaasta lõikes on puhaskasumi number märkimisväärselt kasvanud.
Büroopindade omanikud peavad endale tunnistama, et klientide silmis on terad sõkaldest eraldunud ning see, kes tahab hästi kliente saada, peab olema kas parimate seas või hakkama tegema seda, mida Eestis pole seni veel bürookinnisvaras tehtud – soodustusi.
Käesoleval nädalal on investorite pilgud börsiettevõtete tulemuste kalendril, uudiseid on oodata nii kohalikelt suurtelt kui ka USA tehnoloogiasektorilt.
Eile esitasid fondi tütarettevõtjad EfTEN Seljaku ja EfTEN Tähesaju tee üürnikule – aktsiaseltsile Hortes, teated võla tasumise nõude, viivise nõude, üürileandja pandiõiguse teostamise ja üürilepingu ülesütlemise kohta andes üürnikule lepingujärgselt täiendava 30 päevase tähtaja võlgnevuse likvideerimiseks.
Pilveteenustega seotud arveldamine võib tekitada omajagu peavalu. Crayon koondab Amazon Web Service’i (AWS) kulud ühele arvele, annab reaalajas ülevaate tegelikest kuludest ning aitab andmepõhiste soovitustega kulusid kontrolli all hoida. Klientide jaoks on tulemus vähem manuaalset tööd ja ebameeldivaid üllatusi ning rohkem kontrolli ja kokkuhoidu.