USA tööturu olukord eelmisel nädalal ei halvenenud
Ameeriklaste arv, kes esitasid uusi töötushüvitiste taotlusi, kasvas eelmisel nädalal veidi. See viitab sellele, et USA tööturg püsib kindlal pinnal ja tööturu tingimused ei halvene, vahendas Yahoo Finance.
Teisipäeval avaldatud USA tööstatistika büroo värked andmed näitasid, et novembri lõpus oli USAs avatud 8,1 miljonit töökohta, mis on rohkem kui 7,84 miljonit oktoobris. See on kõrgeim vabade töökohtade arv alates 2023. aasta maist, vahendas Yahoo Finance.
Möödunud aastal registreeris Läti oma seni suurima aastase välisinvesteeringute mahu, kaasates üle miljardi euro. Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuri andmetel asus 31 suuremast investeerimisprojektist 20 Riias. Möödunud aastal ületasid Leedu investeeringud Eesti omi 40 korda.