"Nähtamatud" isikud, kes näiteks pankrotimenetluse ajal tahtlikult haihtuvad, saaks korrale kutsuda, kui @eesti.ee aadressile teate saatmise järel lugeda see mõne aja möödudes üle antuks, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Tänane Äripäev kirjutab Oliver Kruuda näitel olukorrast, kus riigiasutused ja kohtutäiturid on hädas nendega suhelda mitte soovivate tegelastega, kes otsustavad kaduda. Eestis pole üldist süsteemi, mis võimaldaks sellistele nähtamatuks tegevat pulbrit tarvitavatele üle linna Vinskitele teateid edasi anda, mistõttu venivad pankrotiprotsessid, koormatakse päringutega ametiasutusi, kulutatakse lihtsalt inimeste aega.
„Põllumajandust kritiseeritakse, et see on suur saastaja ning sellepärast tahtsime teada saada, kui halvad siis tegelikult oleme,“ räägib saates Eesti suurima kodumaisel kapitalil tegutseva põllundusettevõtte Agrone Grupi juhatuse liige Margus Muld.