Finantsjuhid julgustavad karjääri pöörama: tehke midagi, et teist jääks jälg maha

  "Tehke midagi, et teist jääks maha mingi jälg", julgustas investeeringuid vahendava ettevõtte Brave Capital finantsjuht Veiko Pedosk Pärnu finantskonverentil kuulajaid ette võtma julgeid karjääripöördeid.

  Pärast suurfirmades finantsjuhina töötamist tegi mees kannapöörde, kui soetas säästude eest jahi ja sõitis sellega ümbermaailmareisile. Pedosk räägib, kuidas tänu reisil kogetule muutus terve tema elukorraldus.

  Oma karjääriloo avaldas ka endine finantsjuht Mart Mere, kellest sai hoopis vetikakasvataja. „Jube raske oli see muutus,“ nentis Est-Agari kaasomanik, kes tunnistas, et keeruline oli karjääripööre algul just rahaga.

  Juttu tuleb ka Tele2 finantsjuhi ja juhatuse liikme Kristina Penu tööst. Penu karjääris tekkis paus, kui sündisid lapsed. Penu sõnas, et tagasi tööle minnes oli ta justkui muutunud inimene. „Lapsed on kõige paremad õpetajad. Saan igapäevaselt juhtimisalaseid õppetunde,“ ütles ta.

  Humoorikaid mälestusi jagus finantsjuhtidel aga ettekandes veelgi, lisaks võttis sõna Nasdaq Balti börside juht Kaarel Ots. Vestlus on salvestatud 2024. aasta aprillis Pärnu finantskonverentsil. 

  Fotol: vasakult Kaarel Ots, Kristina Penu, Mart Mere ja Veiko Pedosk.
  Foto autor: Raul Mee

  • Lavajutud
  • 20.05.2024
  KIIRUS:
  Finantsjuhid julgustavad karjääri pöörama: tehke midagi, et teist jääks jälg maha
 • Hetkel kuum