Juhtimislaboris Ivar Lukk: kuidas kolleegidest aru saada, kui coaching toimub läbi arvutiekraani?

  Kui ümbritsev müra on suur ja me peame suhtlema kolleegidega läbi arvutiekraani, ei saa me inimese kohta piisavalt infot ja võime jääda eelarvamuste lõksu. Meie meeled kompenseerivad puuduva info, need tühimikud täidame me ise, ütleb coach Ivar Lukk.

  Tänaste juhtide suurimaks väljakutseks on kolleegidest päriselt aru saada. Meie intuitsioon on tihti parem, kui me seda ise usume, kinnitab Master Certified Coach’i kvalifikatsiooniga Lukk. Tehnoloogia poolt juhitud maailmas tuleb empaatilisust pidevalt arendada, kusjuures praktiline töö algab alati oma tunnete ja emotsioonide jälgimisest. Seejärel tuleb aru saada, kuidas tunneb end teine osapool, olles saanud infot sinu poolt antud viisil ja stiilis, lisab Lukk. 

  Lisaks tuleb saates juttu Äripäeva juhtimiskonverentsi „Coaching 2022. Vastupanu“ peaesineja Michael Bungay Stanieri raamatust „Coaching’u harjumus. Räägi vähem, küsi rohkem ja muuda oma juhtimisviis igaveseks“. Ka sellest, mille poolest see bestseller teiste samateemaliste raamatute seast esile tõuseb. 

  Saadet juhib Urmas Kamdron.

  • Juhtimislabor
  • 09.02.2022
  KIIRUS:
  Juhtimislaboris Ivar Lukk: kuidas kolleegidest aru saada, kui coaching toimub läbi arvutiekraani?
 • Hetkel kuum