Mai Kangro: ebameeldivalt käituvate juhtide aeg hakkab otsa saama

  Uue ettevõtte loomisel on hea võimalus ehitada kõik nullist, ütleb Mai Kangro, ettevõtte Jane kaerajook üks juhtfiguuridest. „Juba selles faasis tuleb mõelda läbi, kuidas ennetada probleeme enne nende tekkimist.“ 

  Uue ettevõtte puhul saab küll kõiki protsesse ise luua ja võtta arvesse selle hetke parimaid praktikaid, ometi tean ma juba täna, et suudan kindlasti midagi pekki keerata, ei loo Kangro endale mingeid illusioone. Sama kindel on ta ka selles, et kohanemis- ja suhete loomise võime on kaks olulist oskust elus. Ta on võtnud nõuks kulgeda oma teekonnal positiivse laenguga, sest halvad inimsuhted võtavad kõige rohkem energiat. „Ma ei lase endaga käituda ebameeldivalt ja käitun ebameeldivate inimestega meeldivalt,“ avab ta oma kreedot, mis kehtib nii äris kui ka isiklikus elus. 

  Kangro ei tee saladust, et ta lausa naudib, kui kiirelt maailma muutub. Näiteks sobigu kasvõi tänane ettevõtlusmudel, mis on teinud töötajatest optsioonide abil omanikud. „Nad teevad tööd omanikutundega, neid ei pea keegi enam kamandama,“ toob ta välja põhjuse, miks on oluline maailma pidevas muutuses hoida.

  Lisaks tuleb saates juttu Dan Heathi raamatust „Ülesvoolu. Kuidas lahendada probleeme enne nende tekkimist“.  Saadet juhib Urmas Kamdron. 

  • Juhtimislabor
  • 09.03.2022
  KIIRUS:
  Mai Kangro: ebameeldivalt käituvate juhtide aeg hakkab otsa saama
 • Hetkel kuum