Nimed müügitahvlil: tee oma argumendid rahaks!

    Dominate Sales raskekahurvärgi on taas koos - Silver Rooger ja Andres Kiviselg on eetris, et jagada värskeid kogemusi ja ideid müügialastest situatsioonidest.

    "Nimed müügitahvlil" saade keskendub suurtele tehingutele ning alljärgnevale:
    •   Kuidas viia oma kliendikohtumise ettevalmistus ülejärgmisele tasemele? Millele peaks selle käigus erilist tähelepanu pöörama ja kuidas uusi harjumusi sisse viia?
    •   Kuidas teha turundustekstist müügitekst, mis päriselt klienti kõnetab ja paneb teda toote väärtust tõeliselt hindama? Miks peaks oma müügiargumendid rahasse arvutama ja kuidas seda praktikas teha?

    Saates saavad kõik kuulajad praktilisi tehnikaid ja nippe.

    Foto: Pixabay

    • Nimed müügitahvlil
    • 23.05.2023
    KIIRUS:
    Nimed müügitahvlil: tee oma argumendid rahaks!
  • Hetkel kuum

Küpsised

Äripäev kasutab küpsiseid parima ajakirjandusliku teenuse, huvipakkuvama sisu ja hea kasutajakogemuse võimaldamiseks. Meie veebilehel on järgmist liiki küpsised: vajalikud-, statistika-, eelistuste- ja turunduse küpsiseid. Küpsiste kasutamise eesmärkide ja töötlemise aluse osas saad rohkem infot Meie Küpsiste Poliitikast. Vajutades „Luban kõik“ nõustud Küpsiste kasutamisega meie ja kolmandate osapoolte poolt Meie Küpsiste poliitikas ja käesolevas Küpsiste lahenduses toodud tingimustel. Vajutades „Muudan eelistusi“ saad oma eelistusi alati muuta ja täiendavalt infot erinevate Küpsiste kohta.

Loe lähemalt meie Privaatsus - ja Küpsisepoliitikast.