Vana ja väsinud kontor ei köida kedagi

  Vanade büroohoonete rekonstrueerimise teemal rääkivas saates tulevad jutuks põnevad lahendused vana hoone värskeks muutmisel ning ka üldine küsimus miks eelistada vana hoonet uue ehitamisele. Küsime, kuivõrd on vanade büroohoonete rekonstrueerimine keerulisem ja kallim võrreldes uue hoone ehitamisega ja mida ettevõtted taoliste lahenduste juures kõige enam hindavad ja ka samas pelgavad.  Fausto Capitali arenduste näitel räägime  saates vanade hoonete rekonstrueerimise keerukustest, aga ka selle käigus tekkivatest uutest võimalustest ja eelistest.

  Kõneleme ka viimastest trendidest büroomaailmas ning selgitame lahti üllatava tõdemuse, et kodukontoris töötamise trend on ettevõtete büroopindade vajadusi hoopis suurendanud. Räägime ka rohelistest ja keskkonnasäästlikest lahendustest büroomajades ning küsime, millistel juhtudel võib sääraste lahenduste puudus peletada büroopindasid otsivaid ettevõtteid eemale.

  Külalisteks on Fausto Capitali müügidirektor Einar Niin, Lumia OÜ arhitekt Margit Aule ning Uus Maa Ärikinnisvara maakler Aira Veelmaa. Saadet juhib Lauri Leet.

  Fotol Lumia arhitekt Margit Aule. Foto autor: Riina Vaikmaa.

  • Uus Maa kinnisvarasaade
  • 25.04.2022
  KIIRUS:
  Vana ja väsinud kontor ei köida kedagi
 • Hetkel kuum