Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Mihkelson: meedia on hoidnud USAs hullused ära
Riigikogu väliskomisjoni aseesimehe Marko Mihkelsoni hinnangul on USA ajakirjandus hoidnud pärast presidendivalimisi paljud pöörasused ära.
USA 45. president Donald Trump ja asepresident Mike Pence
Foto: Kevin Dietsch - Pool Via Cnp
Mihkelson märkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis, et Ühendriikides kardeti pärast 3. novembrit kõige rohkem seda, et lõhestunud ühiskond pöördub üksteise vastu. Sealne meedia käitus aga olukorras muljetavaldava tasakaalukuse ja üksmeelega.
Eestis talendipuudust tunnetava või välisriikidesse laieneda sooviva ettevõtja jaoks on välismaal tööjõu värbamise ning multikultuurse töökeskkonna loomine strateegiline otsus. Tark juht kaardistab riskid ja teeb teadlikud valikud, arutlevad Soraineni tööõiguse valdkonna juht Pirkko-Liis Harkmaa ja Veriffi juriidilise osakonna juht Ulla Helm saates „Soraineni sagedus“.