Tööstur: Venemaa ei kao kuhugi, temaga tuleb edasi suhelda
Kuigi Ukraina sõjast ja sellest lähtuvatest sanktsioonidest tingituna on suhtlus Venemaaga muutunud väga palju keerulisemaks, ei tasu suhtlust naabriga siiski katkestada, märkis Hekoteki suuromanik ja juht Heiki Einpaul.
Einpaul rääkis Ärpäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis, et Venemaa naabrina ei kao kuhugi ja seetõttu peab ta oluliseks pigem suhete omamist ja teadmist, mida tasub sealt oodata. Hekotekil on Venemaal tütarfirma OOO Sorb.
Eilsel Äripäeva erakonnajuhtide debatil osalenud ettevõtjad olid poliitikute suhtes konsensuslikult kriitilised, kuid tõid välja ka üksikud säravamad mõtted.
Juba paar aastat töötajatele küberkoolitusi korraldanud Saarte Liinide IT- ja tehnoloogiaosakonna juht Ahti Paju tõdeb, et küberohtudega sammu pidamiseks tuleb töötajaid testida pidevalt. Koolitusest on kasu aga ainult siis, kui see mahub ka kõige kiirema tööpäeva sisse.