Fondijuht soovitab: võib-olla on aeg kasumis aktsiaid maha müüa
Eraisiku perspektiivis on võib-olla mõistlik kasum aktsiatest juba välja võtta ja liikuda edasi näiteks võlakirjadesse, rääkis Äripäeva raadio hommikuprogrammis Trigoni fondijuht ja partner Mehis Raud.
Äripäeva raadio hommikuprogrammi intervjuus annab Trigoni fondijuhti Mehis Raud ühe põneva aktsiasoovituse Ungarist ja räägib täpsemalt Trigoni hallatavast rahast ning praegu turul näha olevatest investorite parimatest võimalustest ja suurematest riskidest.
Kas oled kunagi soovinud, et su garderoob oleks sama paindlik kui sinu päevaplaan? Et saaksid minna hommikul ärikohtumisele, lõunaks metsa jalutama ja õhtul restorani – ilma kordagi riideid vahetamata? Just sellist valikut pakub Haven Kakumäe sadamas asuv Nautical Store.