14. oktoober 1996 kell 22:00

Ungarlaste lennukompanii sõidutab Belgiasse soodsaimalt

Belgiasse jõudmiseks on tingimustelt on soodsaim Malevi lend, mil pole minimaalset kohaloleku nõuet ning pilet kehtib aasta. Kuupäevi võib muuta ja Budapestis on lubatud peatus, ent hinnale tuleb juurde arvestada transport Helsingisse. Lastele on 50% hinnasoodustust.

Finnairi, SASi ja Estonian Airi/KLMi reisi puhul tuleb Brüsselis viibida öö vastu pühapäeva ning pilet kehtib kolm kuud. Finnairil maksab kuupäeva muutmine 50 dollarit, Estonian Air/KLMil 80 dollarit. SAS kuupäeva muutmise eest lisatasu ei nõua. Kõigi kompaniide puhul on lubatud peatused ümberistumislinnas.

Finnair ja SAS pakuvad lastele 50protsendilist hinnasoodustust, 12--24aastastele kehtib spetsiaalhind 4600 krooni. Estonian Airi/KLMi lennul saavad lapsed hinnaalandust 33%.

Sabenaga jõuab Brüsselisse kõige kiiremini, ent piletile peab arvestama lisaks Helsingisse sõidu kulu 250--1500 krooni olenevalt sellest, kas otsustatakse laeva või lennuki kasuks. Ostes Sabena pileti, tuleb Brüsselis viibida ööl vastu pühapäeva. Ühe kuu kehtiva piletiga pole muutused lubatud.

AGEBA-E rongivariandil on Varssavini kupee ning edasi kulgeb sõit tavalisel mugavustega istekohal kuueses kupees. Lisatasu eest võib aga öö veeta näiteks kaheses magamiskupees.

Belgiasse sõites saab kahe koosreisija puhul hinnasoodustust ca 2000 krooni. Sel juhul tuleks segaduste ja liigse asjaajamise vältimiseks osta pilet välja juba mõnest reisibüroost Tallinnas, mitte jääda lootma Varssavi rongijaamale.

Hetkel kuum