24. oktoober 1996 kell 22:00

Millisesse meelelahutusse investeeriksite?

Investeering sõltub sellest, kas panna raha kasumit teenima või paigutada seda päris oma lõbuks. Kasumi teenimiseks võiks osaleda Tivolituurile sarnases ürituses või osta näiteks Hollywood Clubi aktsiaid.

Enda lõbuks veedaksin esmalt talupuhkuse Eesti mõnes sellises turismitalus, kus on mitmekesised ja heal tasemel vaba aja veetmise võimalused alates skuutrist kuni hobusteni jms.

Muidu tooksin Tallinna kolmedimensioonilise kino ja hiigelsuure akvaariumi, mida nägin Barcelonas. Mõlemad on sealsete turistide meelisobjektid.

Akvaariumisse on koondatud kogu mereelu alates väikestest kaladest krokodillide ja haideni. See meelitaks inimesi kindlasti ning ükskord hakkaks ka kasumit teenima.

Lastele võiks tuua Madame Tussaud' laadis muuseumi, kus oleks ka Eesti ajaloo seisukohalt olulised tegelased. Siis oleks sellel muuseumil ka õpetav funktsioon.

Mina toetaksin vaba rahaga muusikaorganisatsiooni Eesti Kontsert tegevust. Ma armastan klassikalist muusikat väga.

Eesti Kontsert on viima-sel ajal väga head tööd teinud nii esinejate valikul kui kontsertide korraldamise osas.

Seda, et nad on arvult suure ja majanduslikult palju vajava asutusena suutnud end ise aidata, tõestab ka alanud hooaja mitmekesine kava -- esinejate nimistu on fantastiline! Soovin kuulata paljusid, ent mingil juhul ei taha ilma jääda BBC sümfooniaorkestri esinemisest.

Investeerides ei eelistaks ma üht varianti teisele: rahastada võiks nii hoone rekonstrueerimist, seadmete muretsemist, aga näiteks ka mõne külalisesineja Eestisse toomist.

Summa, millega võiks Eesti kontserti toetada, peaks olema väärikas, olles vähemalt sama palju, kui sai äsja Estonia teater. Summa peaks ulatuma vähemalt seitsmekohalise arvuni.

Kui oleks vaba raha, teeksin endale ja lähemaile sõpradele kaasaegse, kindlasti kõigi mugavustega jõusaali.

Ruum ei pea olema suur, jõumasinaid võiks olla vähemalt 5--6. Selle rajamiseks vaja minevat summat ei oska konkreetselt öelda, aga tean, et üks korralik jõumasin maksab ca 20 000 krooni.

Kunagi Tartu ajal tegelesin atleetvõimlemisega üsna tõsiselt ja pikka aega. Mul oli väga hea treener. Tallinnas pole leidnud sobivat saali, ju siis olen olnud laisk otsija.

Olen käinud Balance'i jõusaalis, aga mulle sobiva treeningu tempo ja koormuse juures järjekorras ootamine mind ei rahulda. Rahvast peaks olema piisavalt vähe või siis sarnase treeningtempoga, et mitte häirida.

Kevadel Dubais oli meie hotellis täiuslik jõusaal, perfect fitness centre. Loodan väga Olümpia keskuses avatavale jõusaalile. Iseasi, kui palju nad raha küsima hakkavad.

Hetkel kuum