28. mai 1997 kell 22:00

Pehme mööbel tavabüroo puhkenurka

Et anda ülevaadet tava-büroo puhkenurga või ooteruumi sisustamisvõimaluste kohta, palus Äripäev teha mööblimüügifirmadel hinnapakkumus kangaga kaetud pehme mööbli komplekti kohta. Pakkumuses palusime näidata kahekohalise diivani, kahe tugitooli ja klaasplaadiga diivanilaua (ca 120x60 cm) hinda.

Lisaks küsisime transpordi ja paigalduse maksumust, tellimuse täitmise aega ning garantiiaja pikkust.

AS Aquarius Prosperitas pakub Eesti tootja Softrendi pehmet mööblit, diivanilaud on samuti kohalikult firmalt, ASilt Nari. Aquarius Prosperitases müüdav mööbel paigaldatakse tasuta. Tasuta on ka transport Tallinna piires, väljapool pealinna on transpordi hind kokkuleppel. Tellimus täidetakse kolme nädalaga. Garantiiaeg on üks aasta.

Asko Mööbel on pakkunud kolm kangaga kaetud pehme mööbli võimalust. Komplekti juurde pakub Asko Mööbel 60x60 cm diivanilauda, mida on lisaks klaasplaadiga kaetule võimalik saada ka puit- või metallplaadiga. Viimase hinnad on vahemikus 2091--3177 krooni. Asko mööbli paigaldus seisneb pakendi avamises. Transport on Tallinnas kuni 400 krooni, millele lisandub vanalinnas sissesõidumaks. Tarneaeg on kuus nädalat, lauad saab kätte kiiremini. Garantiiaaeg on üks aasta. Pakkumuses esitatud tooted on testitud just ühiskondlike ruumide tarvis.

Datelis müüdava Martela mööbli puhul kuulub transport hinna sisse. Paigalduse hind sõltub korrusest, kusjuures esimesele korrusele viiakse mööbel tasuta. Kangaga kaetud puhkemööbli tarnetähtaeg on kolm nädalat. Garantiiaeg on kaks aastat.

Elke Palivere Puutööstus pakub odavamat Itaalia Busnelli mööblit ja kallimat Taani Smithco Line'i pehmet mööblit. Hinna sees on mööbli paigaldus ja transport. Tellimus täidetakse 3--6 nädalaga. Garantiiaeg on 1--5 aastat. Mööbli ostul on võimalik kasutada liisingut.

O'Benderi pakkumuses sisaldub paigaldus ja transport. Tellimus täidetakse 2--3 nädalaga, garantiiaeg on kaks aastat.

Kaks pehme mööbli komplekti on pakkunud ka AS Saloni. Odavam Itaalia E.T.A. S.p.a mööbel on sobilik tavabüroosse, Hispaania firma Andreu World pehme mööbli komplekt sobib juhikabinetti. Paigaldus on Salonis hinna sees, transport kokkuleppel. Tellimus täidetakse 4--8 nädalaga. Garantiiaeg on kaks aastat.

Santor pakub puhkenurga sisustamiseks Hispaania firma Oken S.A. mööblit. Pehme mööbli komplektile lisaks pakub Santor 3911 krooni maksvat klaasiga diivanilauda (60x120 cm). Võimalik on osta ka ümarat klaaslauda, mille läbimõõt on 50 cm ja mis maksab 2456 krooni. Ümarat klaaslauda on võimalik kinnitada ka diivanidetailide vahele. Transport ja paigaldus on hinna sees. Garantii on kolm aastat. Tarnetähtaeg on kuus nädalat.

Standardis on paigaldus 10%, transport 5% mööbli maksumusest. Tellimusaeg on nädal, garantii kaks aastat.

Thulema pakub Serendali pehmet mööblit, klaaslaud on ASist Toivo. Paigalduse ja transpordi hind on kokkuleppel. Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni kolm nädalat. Garantiiaeg on aasta.

Ka Vipexis tuuakse Itaalia firma Area Uffico pehme mööbel kohale maksimaalselt kolme nädalaga. Garantiid antakse viieks aastaks. Diivani kattematerjali on võimalik valida tavalise tekstiili, tulekindla tekstiili või plüüskatte vahel.

Hetkel kuum