15. september 1997 kell 22:00

Tolaram teeb Paldiski maanteele ostukeskuse

Tolaram Investmentsi direktor Urmas Reimand rääkis, et firma idee on teha Paldiski maantee äärde nn mugava ostu tegemise koht. See tähendab, et see ostukoht ei ole nii väga suur ja laialivalguv, vaid koht, kus käiakse võib-olla iga päev enne koju minekut kiirelt läbi, kirjeldas Reimand. Tema sõnul rajatakse ostukeskuse juurde selle atraktiivsuse tõstmiseks ka väike spordiklubi jms.

Reimand Tolarami rajatavast ostu- ja vabaajakeskusest täpsemalt rääkida ei soovinud. «Me ei ole selle projektiga kahjuks veel nii kaugel, et rääkida saaksime,» sõnas ta. Hetkel ootab firma ehitusluba projekti elluviimiseks. Tolarami ostukeskuse avamise tärmin on praeguste plaanide järgi tuleva aasta 1. juuni.

Soome ehitusfirmale Lemminkäinen kuuluv Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS kavatseb ehitada järgmise aasta suveks 170 mln kr maksva 22 000 m² suuruse kaubanduskeskuse.

Lemminkäineni kaubanduskeskus koos selle juures asuva tuhandekohalise autoparklaga valmib esialgsete plaanide kohaselt järgmise aasta jaanipäevaks.

Hetkel kuum