4. november 1997 kell 22:00

Ventilatsiooni-jahutusseade väikebüroole

Õhuhulgad:- 100--400 l/sekundis

Mõõtmed:- 664x1100x385 mm

Kaal:- 72 kg

Jahutusvõimsus:- 3--5,5 kW

Soojendusvõimsus:- 3--6 kW

Filter:- EU 5--EU 9

Voolutarve:- 3200 W

Pakett sisaldab:- sissepuhke- ja väljatõmbeventilaator, kompressor, retsirkulatsiooni osa klappidega, soojendus, filtrid, automaatika

Hind käibemaksuta:- alates 71 500 kr

Väiksemate kontorite omanikud ei pea ventilatsiooni ja konditsioneeri enam eraldi ostma. ACUs on ühendatud ventilatsioon ja jahutussüsteem ning väikese kõrguse tõttu saab teda peita ripplae alla.

Klappidega retsirkulatsioonisüsteem võimaldab sissetõmmatavat õhku soojendada väljamineva sooja õhuga. Automaatika avab ja sulgeb klappi vatsvalt ilmastikust tulenevale vajadusele. Kui väljast võetav õhk on liiga külm, et seda soojendada ainult väljamineva õhu abil, hakkab tööle ka järelsoojendus (kalorifeer).

Seadme väikeste mõõtmete ja madala mürataseme tõttu on ta sobiv väiksematesse büroodesse, lasteasutustesse ja korteritesse.

Pakutava lisavarustuse tase -- jahutuse võimsus, järelsoojenduse vajadus ja automaatika funktsioonid -- määratakse vastavalt objektile.

Seadme maaletooja andmetel on teised Eestis pakutavad analoogid oma mõõtmetelt suuremad või pakutakse ventilatsiooni- ja konditsioneerisüsteeme eraldi seadmetena (näiteks ASi Hiieko pakutav Ildo).

Hetkel kuum