19. november 1997 kell 22:00

Talinvest Kaubandus avab taas Järveotsa kaupluse

AS Talinvest Kaubandus taasavab laupäeval renoveeritud ning uue siseseadega Järveotsa kaupluse.

Talinvest Kaubandus investeeris kaupluse sisseseadesse neli miljonit ning hoone renoveerimisse miljon krooni, ütles ettevõtte juhatuse esimees Margus Ärm.

Ärmi sõnul loodab Talinvest kauplusse investeeritud raha tagasi teenida seitsme aastaga. «See on pilootprojekt ja me tegeleme sellega maksimaalselt,» lisas ta.

Talinvest Kaubandus ning Tallinna linna Haabersti linnaosa valitsus sõlmisid Järveotsa kaupluse rendilepingu aastani 2007. Lepingu kohaselt tasub Talinvest 37 krooni ruutmeetri kohta kuus. Kaupluses on kasulikku pinda 1000 ruutmeetrit.

Talinvest Kaubanduse eesmärk on Ärmi sõnul investeerida kaubandussektorisse. Firma prioriteet on tema teatel suurte kaubanduskeskuste loomine ning nende ühendamine terviklikult funktsioneerivasse jaekaubandusketti.

Talinvest Kaubanduse arengusuunad näevad ette kiiret laienemist Lätti, Leetu ja perspektiivis ka Ukrainasse, rääkis Ärm.

Talinvest Kaubandus ostis Järveotsa kaupluse 8,2 miljoni krooni eest tänavu juulis. Ostjal tuli tasuda 0,24 miljonit krooni rendivõlga linnale ning jätta tööle kõik töötajad.

Talinvest Kaubandus asutati tänavu märtsis ning see kuulub investeerimisfirmale AS Talinvest. BNS

Hetkel kuum