Telefon vabastab sunnismaisusest

02. aprill 1998, 00:00

Grundigi juhtmeta telefonide seeria uus esindaja CP- 870 DECT on kasutajasõbralikum ja nägusam senistest Grundigi traadita telefonidest.

CP-870 on võimalik laiendada telefonikeskuseks. CP-870 baasjaamale saab juurde osta kuni viis lisatoru, vastavalt lisatud torude arvule tekib kuni kuus siseliini.

Sarnaselt torude lisamisega saab CP-870 baasjaamale lisada kuni kolm baasjaama, moodustades nii kontorit katva sidevõrgu. Kontorisisene sidevõrk võimaldab firmasiseseid kõnesid pidada tasuta, ning sellises kontoris ei ole töötaja seotud enam oma töölauaga, vaid saab vastata oma telefonile mistahes kontori punktis.

CP-870 meenutab oma lihtsate ja mugavate operatsioonidega mobiiltelefoni. Aparaadil on 10 numbri kiirvalimismälu ning 9 viimati valitud numbrimälu. Kasutamist hõlbustavad valimispiirangu funktsioonid ja võimalus telefon lukustada PIN- koodiga.

CP-870 teeb mugavaks ka kõnele vastamise süsteem, mis võimaldab asuda kohe kõnelema, kui tõstetakse mobiiltoru baasjaama hoidikust. Kui mobiiltoru on lahtiselt, siis tuleb kõne alustamiseks vajutada vastuvõtu klahvi.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing