16. juuli 1998 kell 22:00

?veitsi firma Twike Zentrum Bern tutvustab Eestis keskkonnasõbralikku tulevikumasinat Twike.

Tallinnas Olümpia hotelli parkimisplatsil on täna õhtupoolikul ja homme kõigil huvilistel võimalik elektriautodega lähemat tutvust teha. Pühapäeval suundutakse läbi Kuusalu, Rakvere ja Kohtla-Järve Narva-Jõesuu sanatooriumi.

Eelkõige sobib pisike Twike hea manööverdusvõime tõttu linnas liiklemiseks. Samas on autoga võimalik sõita ka pikemaid vahemaid, mida Twike'i Euroopa-tuur kahe kuu jooksul demonstreeribki. ETA

Toyota Motor Corp hakkab oma elektri-ja bensiinimootoriga hübriidautot Prius eksportima Põhja-Ameerikasse ja Euroopasse 2000. aastal.

Alates auto tootmisse laskmisest möödunud aasta detsembris on Jaapanis müüdud juba 7700 sedaani. Tegemist on esimese seeria-tootmises oleva hübriidautoga. REUTERS-ETA

Liisingufirmade koondportfelli järgi on sõiduautosid mulluse seisuga liisitud 1,7 miljardi krooni eest. Automüüjate sõnul Eestis margitruud ostjat veel ei ole, sest mõjus reklaam soodsa liisinguintressiga võib eelistuse kallutada siia-sinna.

Hoiupanga Liisingul, mis hoiab enda käes 25 protsenti liisinguturust, on praegu viis autot, mille eest klient pole jõudnud maksta.

Kui enam raha ei jätku, on sissemakstud raha kaotsi läinud. ETA

Hetkel kuum