RV-Soft on nagu eritellimusel ülikond

07. oktoober 1998, 00:00

RV-Softi majandustarkvara vastab Eesti seadustele ja siinsel turul olevate firmade soovidele. Vajaduse korral võib tootja programmi kohendada kliendi nõuetele vastavaks. Lisaks tavalistele raamatupidamismoodulitele on kasutusel lisadena kliendikaardi funktsioonid, kauba müümine ja inventeerimine vöötkoodiskanneriga, vöötkoodi genereerimine ja etikettide trükkimine. Balanss+ uue personalimooduli teemadeks on isikukaardid, töölepingud, töötasud, ametikäik, puhkusearvestus, haigekassa nimekirjad, haiguslehed. Moodulis on palju valmiskirjutatud raporteid, kasutajal saab raportigeneraatori abil ise aruandeid kujundada.

+ Pooldan kodumaiseid programme nende paindlikkuse ja avatuse pärast. RV-Softiga on kaasas lai valik aruandevorme, samuti on võimalik neid ise genereerida või juurde tellida. Programmist on võimalik teha otse ülekandeid panka teleteenuste vahendusel. Võimaldab kõigis arvestustes kasutada krooniga paralleelselt valuutasid.

- DOSi-versiooni aruannete kujundus ei rahulda. Töötlen aruandeid Excelis, mis pole keerukas, kuid on ebamugav.

+ RV-Softi moodulite võimalusi saab parameetrite süsteemi abil lihtsalt ringi kujundada. Koostatud aruandeid on võimalik edasi töödelda Exceli vms vahenditega.

- Andmete vahetamisel erinevate filiaalide vahel võivad tekkida probleemid sideliinide ja kasutatava tehnikaga seoses. Põhjuse selgitamine on väga keeruline.

+ RV-Soft on üks vanemaid majandustarkvarafirmasid Eestis, nad on teinud panuse pikaajalistele kliendisuhetele. RV-Softi programmi võib lugeda heas mõttes eritellimuseks -- jõudumööda täidetakse kõik kliendi soovid. Tellimuste ja laoarvestus on kasutajate hinnangul väga hea.

- Neil on nagu teistelgi arendusprobleeme. Süsteem pole tervikuna Windowsis, pidevalt tuleb uuendusi, mis alati pole põhjalikult testitud. Ei toeta ka SQL-põhist arhitektuuri.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing