5. oktoober 1999 kell 22:00

Pennu aktsiate müügi kohtuvaidlus takerdunud

Tallinna linnakohtu kohtunik Koidula Laurisaar ütles, et eilsel istungil ei jõutud taas asja sisulise aruteluni, sest on esitatud hagi tagamise taotlus, teiselt poolt omakorda menetluse peatamise taotlus ning lahendamata on ka riigilõivu tasumise küsimused.

Tema sõnul on Kivisberg esitanud hagi Balti Crescole kuuluva OÜ CC Computer ja Joss AK vastu ning lisandunud on veel täiendav nõue TKN Kinnisvara ASi vastu.

Kivisberg nõuab Pennu 800 000 aktsia ostu-müügi lepingute tühistamist ja aktsiate tagastamist talle kuuluvale firmale Joss AK.

«Samas on CC Computer esitanud taotluse selle hagi menetlemise peatamiseks ja esitanud omakorda hagi ettevõtte ostu-müügilepingu tühistamiseks Kivisbergi ja Joss AK vahel,» rääkis Laurisaar.

Tema sõnul peab kohus järgmisel esmaspäeval võtma seisukoha nende taotluste suhtes ja siis selgub, kas Kivisbergi hagi üldse edasi menetletakse. «Uus kohtuistungi aeg on igaks juhuks määratud 1. veebruarile,» lisas Laurisaar.

AS Kivisberg esitas eelmise aasta detsembris hagi Pennu aktsiate mullu 18. novembril sõlmitud müügilepingu tühistamiseks.

Autor: BNS

Hetkel kuum