23. detsember 1999 kell 22:00

Venemaa masuudiekspordi külmutamine tõstab jaanuarist soojusenergia hinda nende Eesti tarbijate jaoks, kes said sooja masuudil töötavatest katlamajadest. Eesti Energia ja Eesti Gaasi vahelistel läbirääkimistel on vaidlusobjektiks 20%ne hinnatõus Tallinnas. Eesti kütusefirmad loodavad aga, et masuudiveosed algavad 1. aprillist, mil lõpeb Venemaa ekspordikeeld.

RE Liviko peadirektor Udo Themas on kindel, et Liviko ei vaja edasiseks arenguks väliskapitali, kuigi seda on korduvalt pakutud ühisettevõtete loomiseks.

1994. aasta 10 kuuga oli riikliku statistikaaruande põhjal neli kindlustusseltsi kodanike varakindlustuses kahjumis. Suure kahjususega on kindlustusturgu juhtivad seltsid -- ASA Kindlustus, Farret, Eesti Kindlustus ja BICO.

Ehkki nii majandusministeerium kui tööstuse keskliit prognoosisid tänavuseks tööstuse kogutoodangu mahu kasvu võrreldes mullusega, näitavad kolme esimese kvartali majandusnäitajad selle pidevat vähenemist. Ja seda peamiselt toiduaine-, aga ka tekstiilitööstustoodangu vähenemise tõttu.

Ärimees Indrek Toome: «Meie suur eesmärk ongi kinnisvara klaverimängu virtuoosselt vallata.»

Hetkel kuum