2. november 2000 kell 22:00

Võlgnikuks sattunu võib tasuja.ee kohtusse anda

OÜ Angroo Invest juhataja Kajo Karv ütles, et tasuja.ee ei ole reageerinud firma palvele kustutada nad võlgnike nimekirjast.

Karv kinnitas, et võlg maksuametile, mille pärast firma nimekirja sattus, on makstud. Ta lisas, et tasuja.ee selgitas meile, et maksuameti võlgnikud on üles pandud 30. septembri seisuga.

tasuja.ee kaubamärki omava OÜ Baltic Credibility Facts tegevdirektor Kersti Uuemaa ütles, et maksuameti võlgnikud riputatakse üles kord kuus maksuametilt saadava andmebaasi järgi. Ka maksuamet täiendab oma sisemist andmebaasi korra kuus, lisas Uuemaa.

Uuemaa märkis, et internetileheküljel on punaselt viide, et võlgnike andmed on 30. septembri seisuga. Tema sõnul teeb firma kõik, et andmebaasi ja andmete kogumist täiustada.

Uuemaa ütles, et probleemi lahendamiseks peaksid firmad võtma maksuametist tõendi maksu tasumise kohta ja selle tasuja.ee-le faksima.

Karv ütles, et on arusaamatu, miks tema peab mingi tõendi pärast maksuameti vahet jooksma. ?Ega me ise sinna ennast üles riputanud,? sõnas ta.

Autor: BNS

Hetkel kuum