Kaido Einama • 19. detsember 2000 kell 22:00

Jõulud tulevad koju läbi interneti

www.hot.ee/jouluvanad/

Jõuluvana ise tundub internetis olevat veel üsna konservatiivne. Sellel leheküljel on küll tema elektronpostiaadress kohaletellimiseks, suuremat e-teenuste lehekülge veel pole. Jõulumees ise põhjendab viivitust sellega, et ta sel aastal katsetab elektroonilist asjaajamist ja siis vaatab, kas tasub e-teenuse peale rohkem panustada.

www.toit.ee

Verivorste ei pea ise hakkama soojendama ega suurt lauda valmisroogadega katma ? aadressilt www.toit.ee tuleb valida vaid sobiv restoran või sobiv roog ja see tuuakse koju kätte. Kui söömisega on natuke rohkem aega, võib ka sularaha puudumisest üle saada ja maksta otse Internetipan-gas, kiiremini võib aga soojad road kohale saada, kui kullerile maksta.

www.jaanjajoul.ee

Talvise ja suvise pööripäeva pidude puhul on Tartus loodud firma, mis aitab aasta tippsündmuste tähistamise korraldamisel.

Ühest kohast leiab infot nii toitlustuse, majutuse, ürituste organiseerijate kui ka vajaminevate kaupade kohta. Isegi valik jõulusalme on esitatud ja igaüks saab lisada oma salmi.

www.kokaraamat.ee

Kui restoranitoitu jõulude ajal ei taha, vaid plaanite ikka ise midagi valmistada, tuleb teil oma koduarvuti koos internetiühendusega kööki vedada. Nimetatud aadressil leiab retsepte, mille järgi ise katsetama hakata. Et poeskäimist lihtsustada, prindi retsept enne välja.

www.kingi.ee

Internetist saab tellida ka pakitud kingipaki. Spetsiaalselt kingituste otsmiseks mõeldud leheküljelt võib valida teemade järgi või inimese järgi, kellele tahad kingitust teha ? kas tüdruksõbrale, sõbrale, elukaaslasele. Leheküljel on palju naljakaid pisiasju, millele hea disain lisab oluliselt ka hinda.

Hetkel kuum