Hansapank pakub uut säästmisvõimalust

ÄP Online 23. oktoober 2001, 00:00

Hansabank Marketsi investeeringute juhtimise divisjoni direktori Priit Põldoja sõnul on Fondiportfell soodne võimalus säästmiseks keskmise kuni pika investeerimisperioodi (üle 5 aasta) jooksul. ?Fondiportfell sobib nii kogenud investorile kui ka inimesele, kes pole varem investeerimisega tegelenud,? lausus Põldoja.

Uus toode võimaldab juurdepääsu maailmatasemel investeerimisfondidele, näiteks JP Morgan Global 50 Fundile, Fleming International Equity Fundile ja Franklin US Equity Fundile. Ühe maksega on võimalik siseneda korraga vähemalt kolme fondi.

?Investeerimisfondid on erainvestorite seas levinuim viis saada osa väärtpaberiturgude tootlusest. Fondiportfell teeb investeerimise välisfondidesse odavamaks ? võrreldes otseinvesteeringuga on stardisumma mitu korda väiksem ning ka teenustasud madalamad,? ütles Põldoja.

Fondiportfelli investeerimisperiood on vabalt valitav. Igakuise makse suurus Fondiportfelli algab 1000 kroonist. Investoril on valida panga spetsialistide koostatud nelja portfelli vahel, mis lähtuvad sobivast riski ja tulususe suhtest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 11:59
Otsi:

Ava täpsem otsing