Peep Sooman • 24. oktoober 2001 kell 9:17

EGO kaardiga saab soodustust ka vaid kaardi näitamisel

Ego järelmaksukaardi omanikele avaneb alates tänasest võimalus kasutada kaarti soodustuste saamiseks enam kui 200-s müügikohas üle Eesti, kusjuures klient ei pea sooritama ostu järelmaksuga, vaid soodustuse saamiseks piisab Ego kaardi esitamisest, teatas Hansa Capital.

AS Hansa Liising Eesti väikefinantseerimise divisjoni direktori Annely Kauge sõnul on ettevõtmise eesmärk teenida kliendi huve. 'Kõigile meile meeldib osta soodsalt ja tunda end erilise kliendina. Tänasest saavad kõik meie 40 tuhat Ego järelmaksukaardi klienti osta 50 partneri enam kui 200-s müügikohas soodustingimustel. Hansa Liising ei lõika sellest ettevõtmisest otsest kasu, kuid tahtsime oma klientidele seda meelehead teha ja Ego kaardile lisaväärtust pakkuda,' rääkis Kauge.

Ego kaardi omanikule soodustusi pakkuva müügikoha tunneb ära välisuksel või aknal nähtava kleebise ning kassa juures oleva samateemalise plakati järgi, millel kirjas info konkreetse müüja sooduspakkumise kohta (vaata ka lisatud materjali).

Tüüpiliselt väljendub sooduspakkumine 5 - 10%-lises hinnaalanduses ning soodsalt saab osta ehituskaupu, aknaid, uksi, elektroonikat, audio-videotehnikat, õmblusmasinaid, mototehnika varuosasid, kodutarbeid, lilli, spordi-ja vabaaja kaupu, autokütust, ilusalongi-, hambaravi-, keemilise puhastuse teenuseid ja palju muud.

Soodustusi pakkuvate firmade ja teenuste loeteluga on võimalik tutvuda AS Hansa Liising Eesti Interneti koduleheküljel www.liising.ee.

Hetkel kuum