26. november 2001 kell 9:17

Hiiumaa lennuõnnetuse ohvrite toetuseks avati eriarve

Hiiu maavalitsus avas esmaspäeva hommikul lennuõnnetuse ohvrite toetuseks eriarve Hansapangas, arveldusarve number on 1120193760.

Hiiu maavanema Hannese Maaseli sõnul on arve avatud kõigile eraisikutele ja ettevõtetele, kes soovivad lennuõnnetuse ohvreid toetada. 'On väga oluline rõhutada, et selle arve kaudu toetatakse just õnnetuse ohvreid ja nende perekondi. Kui keegi soovib toetada mõnda kindlat inimest, siis palume see eraldi ära märkida. Maavalitsuse töötajad koguvad lähipäevade jooksul info selle kohta, millisedon lennuõnnetuses osalenud inimeste ja nende perekondade vajadused, et toetus jõuaks sinna, kus seda kõige enam oodatakse', ütles Maasel.

Lennuõnnetuse ohvrite toetuseks avatud erikonto avamise eestvedaja on lisaks Hiiu maavanemale Saaremaa Laevakompanii nõukogu esimees Vjat?eslav Leedo. Leedo avaldas ettevõtjate nimel lootust, et arvele suudetakse juba esimese nädalaga koguda vähemalt100 000 krooni.

Lisaks Leedole andsid nädalavahetusel nõusoleku lennuõnnetuse ohvreid toetada suurettevõtja Jüri Käo, Saaremaa Laevakompanii juhatuse esimees Tõnis Rihvk, Saaremaa Õlletehase juhataja ja Hiiumaal aastaid kalatööstusettevõtteid juhtinud Peeter Palu, Saaremaa Tootjate Liidu esimees Prits Liblik ning Kärdla Linnasoojuse omanikfirma AS Servikol juhid Erich Teigamägi ja Priit Sannik.

Hetkel kuum