5. november 2002 kell 11:28

Tehnoloogiaagentuur teeb ettevõtjatele koolituse tehnoloogiajuhtimisest

EAS Tehnoloogiaagentuur korraldab ettevõtjatele ja teadlastele koolituse tehnoloogiajuhtimisest.

Soome tuntumaid tehnoloogiastrateegia spetsialiste Harri Sjöholm tutvustab EAS Tehnoloogiaagentuuri (ESTAG) koolitusseminaride sarjas Eesti ettevõtjatele ja teadlastele tehnoloogistrateegia meetodeid ja selle rakendamise mehhanisme ettevõtluses ja teadusorganisatsioonides.

EAS Tehnoloogiaagentuur viib kahes Eesti linnas, Tartus ja Tallinnas, novembris ja detsembris läbi tehnoloogiastrateegia koolitused ettevõtjatele ja teadlastele, mille peamiseks eesmärgiks on tugevdada Eesti ettevõtjate ja teadlaste kompetentsi tehnoloogiajuhtimise valdkonnas.

EAS Tehnoloogiaagentuuri direktori Anti Kuiva sõnul vajavad Eesti ettevõtjad tugevat konkurentsieelist tihenevas ja järjest keerulisemas turusituatsioonis. Eesti madalal tööjõuhinnal põhinev konkurentsieelis on kiiresti kadumas ning vajab asendamist. 'Tehnoloogilise konkurentsieelise saavutamine on muutnud määravaks teguriks ettevõtete arendamises,' rõhutas Kuiv.

Seminaride peaesineja Harri Sjöholm omab 15-aastast töökogemust globaalse müügi- ja turundustegevuse juhtimisel strateegilisel ja operatiivsel tasandil rahvusvahelistes ettevõtetes telekommunikatsiooni, arvutitarkvara, pakendite, transpordi ning masinate ja seadmete tootmise sektoris. Viimased kuus aastat on Sjöholm keskendunud ettevõtete ja teadusautuste tehnoloogiastrateegia alasele konsultatsioonile.

Viis koolitusseminari toimuvad 21. ja 22. novembril Tartus ning 4., 5. ja 12. detsembril Tallinnas. Seminaride töökeeleks on inglise keel, tõlge eesti keelde. Osavõtt on tasuta.

Hetkel kuum