Kogu tarkus koos

Helina Vigla 16. veebruar 2004, 00:00

?Mis on juhtimine?? koondab kogu juhtimisvaldkonna tarkuse ühtede kaante vahele. Kui enamik juhtimisraamatuid on suunatud suurte organisatsioonide juhtidele, siis see raamat sobib lugemiseks igaühele, ka neile, kes omaenese aega ja tegemisi juhivad. Juhtimine on oluline kõigi jaoks. Raamat tugineb nii ajaloolistele kui ka tänapäevastele näidetele ja käsitleb juhtimise põhimõtteid, väärtuse loomist, ärimudeleid, strateegiat ja organisatsiooni kujundamist.

Autorite eesmärk oli oma karjääri alustavatele või selle keskpaika jõudnud lugejatele näidata, et juhtimine on töö, mis pakub väljakutseid, on väärt hoolimist ja hästi tegemist ? selle eesmärgi on nad ka saavutanud. Raamat loob võimaluse näha meid ümbritsevat keskkonda ja juhtimise rolli selles uue pilguga.

Juhtimise alal algaja leiab siit algteadmised, õpib tundma juhtimise rõõme ja muresid, mõistab, et juhtimine on tihedalt seotud inimestega. Need, kelle on kogemusi juhtimisvaldkonnas, saavad ülevaate erinevatest praktikatest ja võivad neid rakendada oma igapäevatöös. Kuigi see on raamat juhtimise põhiteadmistest, võivad ka edukad juhid siit leida mõndagi olulist nii oma tegevuse kui ka organisatsiooni kohta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing