Ülo Toomsalu • 6. mai 2004 kell 5:55

SLÕL: Isamaaliidu reklaam peatas riigikogu istungi

Eile katkes viieks minutiks Riigikogu töö, kui parlamendi liige respublikaan Ants Pauls avastas oma hääletusnupustiku küljest Isamaaliidu reklaamkleepsu.

Kella 2 ajal alanud istung sai kesta pelgalt paarkümmend minutit, kui Ants Pauls oma ääretuks üllatuseks hääletusnuppude küljes Isamaaliidu reklaamkleepsu märkas ja häiret andis. Tõsi, Pauls ise ütleb, et istungi palus katkestada tema ees istuv Urmas Reinsalu, kirjutab SL Õhtuleht.

«Lihtsalt lõbus seik,» on Pauls tagasihoidlik oma nördimust kirjeldades. Ka ei oska ta oletadagi, kes võis reklaami hääletusnuppudele liimida.

Kui tehnilised töötajad olid respublikaani jaoks «võika» kleepsu eemaldanud, võis aseesimees Peeter Kreitzbergi juhatatud istung jätkuda.

«Reinsalu palunud Kreitzbergilt esmalt viieminutilist vaheaega, et reklaamlipik nuppudelt eemaldada. Aseesimees palus 30 sekundiga hakkama saada. Kui Isamaaliidu reklaamist poole minutiga ikkagi lahti ei saadud, tuli teha viieminutiline paus,» kirjeldab Res Publica parlamendifraktsiooni nõunik Alari Rammo pentsikut olukorda.

Hetkel kuum