24. august 2004 kell 11:43

Laekus veel üks Diagnostikakeskuse ostusoov

Tallinna Diagnostikakeskuse võtmeisikud koostöös Askembla riskikapitalifondiga esitasid täna pakkumise AS Tallinna Diagnostikakeskuse aktsiate ostuks

Askembla Asset Management saatis täna Tallinna linnavalitsusele riskikapitalifondi Askembla Growth Fund nimel esialgse indikatiivse pakkumise AS-i Tallinna Diagnostikakeskus 2/3 aktsiate omandamiseks hinnaga 18 miljonit krooni. Askembla Growth Fund nimel pakkumise tegemisel on kaasatud Tallinna Diagnostikakeskuse töökollektiivi võtmeisikuid, teatas ettevõte.

Askembla Growth Fund KB pakkumine baseerub AS Tallinna Diagnostikakeskus kohta avalikult teada oleval informatsioonil ning on tingimuslik, sõltudes AS-s Tallinna Diagnostikakeskus teostatava ärilise, finantsilise ja juriidilise täisauditi (due diligenceŽi) tulemustest ning Askembla Growth Fund KB Investeeringute Komitee kinnitusest.

Askembla Asset Management on kahte Baltikumi suunatud riskikapitali fondi haldav firma. Nende suletud fondide kogumaht on 1,7 miljardit krooni ning nende peamisteks rahastajateks on Euroopa Arengu- ja Rekonstruktsioonipank (EBRD), SEB ning paljud teised Euroopa institutsionaalsed investorid. Askembla Growth Fund KB omab täna kontrollosalusi Eesti ettevõtetes, mille kogukäive ületab 1,3 miljardit krooni.

Askembla Growth Fund KB on planeerinud investeerida Eesti raviteenuste turule omakapitali investeeringuna kuni 125 miljonit krooni ning lisaks sellele kaasata ka laenuraha.

Hetkel kuum