Elmut Paavel: moraalselt on Valga lihatööstuse müük väga raske

08. oktoober 2004, 15:29

Valga lihatööstuse juht Elmut Paavel sõnas äsjasel Atria-Valga lihatööstuse pressikonverentsil, et ettevõtte müük on tema jaoks moraalselt väga raske.

Paavel, kes pressikonverentsil nähtavalt rusutud olekus oli ja silmigi pühkis, sõnas vastuseks küsimusele, kuidas ta tehingut hindab: 'Hea'. 'Kaine mõistus ütleb, et see oli õige samm,' ütles üle 10 aasta Valga lihatööstust juhtinud ja üks omanikest olnud Paavel. 'See firma on ehk töötanud liiga ühe inimese ettevõttena.'

Tehingu hinda ei kommenteeri kumbki pool. Ettevõtte müügi põhjendusena tõi Paavel välja väga teravaks muutunud konkurentsisituatsiooni turul. Paaveli sõnul on Atria nõue, et ta jätkab Valga lihatööstuse juhina.

Atria Plc president Seppo Paatelainen sõnas, et Elmut Paaveli asemele on raske leida teist nii head juhti ning soomlased tahavad, et Paavel jätkaks Valga lihatööstuse juhina võimalikult kaua.

'Hea juhtkond, hea bränd, finantsiliselt tugev, hea tehas,' loetles Paatelainen põhjusi, miks Atria Valga lihatööstuse ära ostab.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing