Andris Feldmanis • 1. november 2004 kell 11:23

Starman hakkab pakkuma 399 krooni eest kuus interneti, telefoni ja kaabel-tv'd

Starman toob 399 krooni eest kuus turule uue kodulahenduse ? 1Mbps internet, telefoniteenus ja kaabel-TV täisteenus.

Starman toob esmaspäevast, 1. novembrist turule uue toote ? Kodulahendus, mis võimaldab kliendil 399 krooni eest kuus kasutada kvaliteetset interneti püsiühendust, tasuta võrgusiseste kõnedega tavatelefoniteenust ning parimat võimalikku kaabeltelevisioonipaketti, teatas Starmani tegevdirektor Peeter Kern.

Starmani Kodulahendus on ka vastus eelmisel nädalal Elioni poolt välja kuulutatud plaanile hakata oma klientidele pakkuma püsiühendusest ja tavatelefoniteenusest koosnevat teenust 395 krooni eest kuus. ?Oleme kindlad, et teeme turul parima pakkumise, sest sama hinnataseme juures pakume meie oma kliendile lisaboonusena ligi 70 kanalist koosneva kaabeltelevisioonipaketi ning erinevalt Elionist on kõik Starmani võrgus võetud telefonikõned meie kliendile tasuta,? märkis Kern.

Starmani Kodulahenduse pakett sisaldab 1 Mbps allalaadimiskiirusega KODU interneti, ligi 70 programmist koosneva KODU kaabel-TV ja KODU telefoni teenust. Kõik Starmani võrgusisesed kõned on tasuta, paketi kasutaja saab tasuta enda kasutusse teenuste tarbimiseks vajaliku kaabelmodemi. Terviklahenduse eest makstav kuutasu on 399 krooni.

Starmani tegevdirektor Peeter Kerni sõnul kavatseb ettevõte hoida viimaste aastatega interneti püsiühenduse ja telefoniteenuste turul võidetud hinnaliidri positsiooni ning seega on kiire reageerimine Elioni poolt turule toodud uuele paketile iseenestmõistetav samm. ?Oleme kindlad, et tarbija jaoks on meie pakkumine kasulik kuna kodulahenduse tellinu ei pea suhtlema mitme teenusepakkujaga, hind on turu soodsaim ning teenused on kõik sellised, et tervel perel on põhjust rahul olla? märkis ta.

Starman on suurim kaabellevivõrgu baasil kaabel-TV-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte Eestis. Starmani teenused on täna kättesaadavad enamikes Eesti suuremates linnades.

Hetkel kuum