Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. november 2004, 08:16

Eesti Päevaleht:

Justiitsministeeriumi ametnikud peavad ministeeriumi sülearvuti kasutamiseks sooritama eksami, selgitamaks oma arvutikasutamise oskust.

Võimupoliitikud eelistavad riigi äriühingute nõukogudesse edasi jääda ja otsivad praegu paindlikku lahendust olukorrale, mida mitu tippjuristi eesotsas õiguskantsler Allar Jõksiga peab ebaseaduslikuks.

Eestist laevaga väljudes peab novembrist alates arvestama pistelise turvakontrolliga.

OÜ Autosõit avab aastavahetuse paiku Tallinna külje all Männikul aasta ringi töötava liberaja, milletaolised on hetkel vaid Tartus ja Pärnus.

Ärileht:

Euroopa üks suuremaid digi- ja videokaamerate müügiga tegelevaid internetipoode laienes hiljuti neljale turule: 70 riigis ja 21 keeles tegutseval firmal on nüüd leheküljed ja kataloogid ka eesti, leedu, slovaki ja t?ehhi keeles.

Postimees:

Venemaa tööstusgigandile Severstal kuuluvad ettevõtted on haaramas lõviosa Eesti raudteevedude mahust ja ähvardavad suruda ASi Eesti Raudtee teisejärguliseks ettevõtteks.

Alkoholiaktsiisi esialgu kavandatust väiksem tõus on suuresti viinatootjate hoogsa lobitöö teene. Tööstustel on põhjust rahul olla, sest vähemalt osa riigil saamata jäävast aktsiisirahast hakkab nüüd voolama nende taskusse.

Ainsa suurtööstusena hinnatõusust loobunud Põlva Mumuu piim troonib praegu odavaima piimamüüja toolil, samas kui hinnaralli algatanud Tere piim on Tallinna kalleim.

Maaomanikud saavad alates 1. novembrist oma maal asuvate elektri- ja sideliinide ning gaasi- ja veetorustiku eest kompensatsiooni.

SL Õhtuleht:

Samal ajal, kui Tallinnas arutatakse ohtlikest veostest lahtisaamise võimalusena linnast mööduva ringraudtee ehitamist, pole kütuse- ja ammoniaagitsisternidest pungil Tartu kaubajaama ümber isegi aeda.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing