Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. detsember 2004, 08:17

Eesti Päevaleht:

Rootsi keskkonnakaitsjate ühenduse Acid Rain (Happevihm) suuremate vääveldioksiidi tootjate edetabel asetab Eesti ja Balti elektrijaama reostajate edetabeli esipoolde kohe suuremate tööstusriikide saastavamate ettevõtete järele.

Haridus- ja teadusministeeriumi teatel kasvab õppelaenu- võlglaste arv pidevalt. Tallinna ning Harjumaa kohtutäituri Kristiina Feinmani kätte jõuavad sadade õppelaenuvõlglaste andmed, kellest osade puhul on võla tagasisaamiseks rakendatud ka vara arestimist.

Paldiski lõunasadamas valmis Baltimaade esimene täisteenindusega autoterminal, kust suunatakse tehasest tulnud masinad müüki Eesti, Läti, Leedu ning ka Venemaa turgudele.

Justiitsminister Ken-Marti Vaheri kinnitusel hakkavad Eesti kohtunikud narkoäri korraldajatele ülikarme karistusi määrama uuel aastal, mil kohtukulli ette astub mitu kuritegelikku grupeeringut.

Postimees:

Lapsepuhkusel naiste kiirema töölenaasmise toetamiseks kavatseb rahandusministeerium sarnaselt mitme erafirmaga rajada oma tööruumidesse lastetoa, sama plaani peavad teisedki asutused.

Saku elanikud ei ole rahul oma vallavalitsusega, kes tõrjub küll minema Ragn-Sellsi jäätmekäitluskeskust, kuid samas rajab teed Tallinna Prügila jäätmete ümberlaadimis- ja vastuvõtujaamale.

Keskerakond tahab sundida valitsust vähendama bürokraatiat Eesti-Vene suhetes, põhjendab Ain Seppik seda, miks ta kirjutas laupäeval alla koostööleppele Ühtse Venemaaga.

Neljapäeval toimunud oksjonil tegi Kapitali majale ainsana pakkumise Tallinna firma Metro Capital Management, mis kuulub teiste hulgas erakõrgkooli asutajale Madis Habakukele ja hüvitusfondi kunagisele juhile Arle Mölderile.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing