Starman saavutas kokkuleppe NTV Miri edastamiseks

03. veebruar 2006, 15:05

Kaabel-TV ettevõte Starman saavutas täna kokkuleppe Venemaa telekanali NTV Mir edastamiseks oma võrgus, teatas ettevõte.

Starmani müügidirektori Indrek Ildi sõnul tähendab NTV Miri edastamiseks saavutatud kokkulepe, et Starman on võitnud tagasi kõik olulisemad Venemaa telekanalid, mille edastamine aasta algul katkes. “Võib öelda, et Starmani venekeelsete programmide valik on täna tugevam kui mullu detsembris, sest lisaks tagasi tulnud kanalitele näevad meie kliendid nüüd ka TV1000 Russkoje Kino,” märkis Ild.

Jaanuris saavutas Starman kokkulepped PBK, TVC Internationali, Detskii Miri, Nashe Kino, RTV Internationali, RTR Planeta ja PBMK edastamiseks Eestis.

Starman oli sunnitud aasta algul oma programmivalikus välja vahetama 10 venekeelset telekanalit, kuna ei jõudnud kokkuleppele programme Eestis esindavate organisatsioonidega, mis püüdsid tõsta hindu. Starmani hinnangul ei olnud programmivahendajate soovitud kuni 60 protsendiline hinnatõus põhjendatud ning Starman alustas telekanalitega läbirääkimisi otse ja kohalikest vahendajatest mööda minnes.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing